16.5 C
Lviv
23.02.2024
Новороздільська ОТГ

На центральній площі Нового Роздолу Тарас Батенко обговорив з містянами хід реконструкції Героїв Майдану

 Сьогодні, 10 листопада, Новий Розділ несподівано відвідав народний депутат України, вже двічі обраний по нашому округу, Тарас Батенко і здійснив низку важливих зустрічей із містянами.У коментарі репортеру «Вісника Розділля» Тарас Іванович відзначив:

 «Сонячна погода сприяла нашому візиту у Новий Розділ та спілкуванню з місцевими мешканцями, міським головою Яриною Яценко, директором МБК «Молодість» Іриною Сагало та представником підрядної організації, задіяної на реконструкції площі Героїв Майдану.

На майдані просто неба відбулася своєрідна нарада, на якій обговорено темпи виконання робіт, а представник підрядної організації висловив впевненість, що реконструкцію буде завершено в намічені строки.

А це чималий обсяг, адже  загальна вартість робіт становить понад 11 млн гривень, з яких 10 млн – вдалось залучити з державного бюджету цього року.

Для мешканців тут облаштують сухий фонтан, встановлять вуличні меблі, замостять хідники та зроблять озеленення. Маємо щиру надію, що після завершення робіт площа стане окрасою Нового Роздолу.

Цього і наступного року ми маємо звершити три важливі об‘єкти – реконструкції площ в Новому Роздолі, Золочеві та Бродах. Зі свого боку докладу для цього усіх зусиль. Мешканці цих міст заслуговують на комфортне міське середовище».

Схожі повідомлення

Генератори для дитячого садочку і клубок добрих справ роздільського «жіночого батальйону»

admin2

Приходь до нас і випробуй свої сили у обраному виді спорту!

admin3

У неділю КСК “Берездівці” з рахунком 2:1 перемогли ФК “Березина”

admin3

В ІІ турі обласної першості ФК “Новий Розділ” зіграє у гостях з ФК “Турбо” (Березів)

admin3

Музичний колектив “Непереможні” – висока нагорода і неміліюче джерело енергії та позитиву

admin2

366 українців, вбитих 76 років тому у с. Павлокома (Республіка Польща), 6 березня 2021р. вшанувала делегація з Львівщини

admin3

Залишити коментар