16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

Життя і смерть завжди поруч. Інколи розділене фіранкою…

Ця прадавня істина набрала особливо виразних обрисів у затяжний період коронавірусної інфекції. Так, власне, і живемо: день – два тому ще зустрічався із знайомою людиною або ж розмовляв по телефону, а невдовзі виявляється, що це були останні наші контакти у земному бутті…

Декілька днів тому    цю реальну  ознаку нашого сьогодення, сповненого тривог і потрясінь,   пронизливо проілюстрував фотограф  Kyiv Post Володимир Петров, відзнявши у «ковідній» лікарні Коломиї, що на Івано – Франківщині, серію вражаючих знімків.

 Про неймовірні фотосвідчення репортера написала на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук журналістка  Ольга Руденко:

Життя і смерть поруч. Розділені фіранкою. Цей знімок фотограф Kyiv Post Volodymyr Petrov зробив у лікарні міста Коломия кілька днів тому. Тут лікуються 170 пацієнтів з ковідом. Максимальна місткість – 175, але нещодавно доводилося лікувати і 190 пацієнтів відразу. Один із пацієнтів лежить вже майже три місяці. Його ніс почав гнити від кисневої маски, її довелося замінити шоломом”, – підкреслює вона.

Журналістка також зазначила, що в одного пацієнта на тумбочці стоїть чашка “Найкращий тато”. У нього п’ятеро дітей.

“Люди йдуть у лікарню волонтерами, щоб допомагати доглядати за близькими. Я досить стійка до трагедій людина, але цей репортаж читала і дивилась на межі сліз“, – підкреслює Руденко.

“За шість років ми звикли до війни на Донеччині. А за останній рік звикли до того, що поруч іде війна за життя людей. І, давайте зізнаємося, трохи зачерствіли. Потрібно іноді нагадувати собі, що у кожної цифри в статистиці є обличчя, ім’я і сім’я”, – підсумувала журналістка..

Схожі повідомлення

Новий Розділ: захворюваність covid-19 йде на спад

admin2

“Пряникове Різдво” – “новороздільське кіно”

admin2

Допомоги потребує побитий 21 вересня біля “китайської стіни” юнак

admin2

Заставою договору з кіпрською компанією стало майно “Енергія Новий Розділ”

admin2

Весна настала – сухостій спалювати зась! Бо біда буде…

admin3

Голова ЛОДА вручив подяки призерам обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

admin2

Залишити коментар