16.5 C
Lviv
23.09.2023
Новороздільська ОТГ

Поліцейський дискурс школярам про зміни до Правил дорожнього руху

З минулої середи, 17 березня, набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху». Тож  правоохоронці  Національної  поліції  Львівщини оперативно розпочали нарощувати  роз’яснювальну роботу щодо аспектів вказаного закону та важливі нововведення . Зокрема, 17 березня співробітники ювенальної превенції поліції Львівщини, спільно з патрульними поліцейськими, відвідали Червоноградський навчально-виховний комплекс № 10, де провели для учнів урок дорожньої безпеки «Дотримуйся правил – будь яскравим».

Під час спілкування поліцейські нагадали школярам основні Правила дорожнього руху, розповіли, для чого існує дорожні розмітка та знаки, як користуватись пішохідним переходом та розуміти сигнали світлофора.

Крім того, правоохоронці роз’яснили дітям, що відтепер у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості кожен пішохід обов’язково повинен використовувати світловідбивні стрічки, наклейки, жилети чи інший одяг з такими елементами.

Під кінець зустрічі поліцейські передали дітям подарунки від небайдужих громадян, які теж дбають про безпеку дітей – світловідбивні елементи та книжечки з інструкціями “Твоя безпека”.

 Поліцейський дискурс школярам про зміни до Правил дорожнього руху відбудеться і в інших містах Львівщини.

 

Схожі повідомлення

Поліцейський офіцер Новороздільської ОТГ? Цілком можливо…

admin3

Новороздільська ТЕЦ та теплові мережі до опалювального сезону готові!

admin3

Турнір з настільного тенісу визначив переможців серед навчальних закладів Новороздільської ОТГ. На жаль, окремі вчителі фізкультури ігнорують участь у змаганнях

admin3

Міст підтримки Новий Розділ-Миколаїв (обласний) – в дії – і подяка Новороздільській громаді та Дмитру Сапізі

admin2

“Різдвяне диво” “EVERSONG”

admin2

Про централізоване водопостачання у СТ«Науковець»: таким здобутком не може похвалитися жодне сусіднє Садівниче Товариство. Та навіть не кожне селище. На досягнутому не зупинятимемось

admin3

Залишити коментар