16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Провакциновано понад 4 тисячі мешканців Львівщини. У Новому Роздолі цей процес розпочнеться із середи, 24 березня

Сьогодні,  19 березня, у Львівській ОДА відбувся брифінг, на якому йшлося про хід вакцинації на Львівщині. Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест ЧЕМЕРИС, станом на 19 березня  в області вакцинували 4100 медичних працівників.

  “Вакцинація на Львівщині триває, працює 10 мобільних бригад, які мають відповідні сертифікати на вакцину AstraZeneca(Covishield). Хочу відзначити, що впродовж останніх днів кількість охочих вакцинуватись зростає”, – наголосив Орест Чемерис.

За попередню добу із діагнозом COVID-19 госпіталізували 224 осіб. Скерували на самоізоляцію 2313 людей Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2537 осіб.

“Черг і проблем з обстеженнями немає, щодоби виконується від 2500 до 2800 ПЛР-досліджень, і ми бачимо, що практично другий зразок є позитивним. Про погіршення ситуації свідчить госпіталізація, яку ми в області фіксуємо, більше 225 госпіталізованих щодоби. Це багато, у порівнянні з лютим, кількість становила близько 100 пацієнтів”, – зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій схвалив рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) збільшити інтервал між введенням першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca з 4 до 12 тижнів.

Як повідомив  завідувач відділення первинної медичної допомоги Новороздільської міської лікарні Віталій АНДРІЮК вакцинація медичних працівників лікарні стартує у середу, 24 березня. Вакцинацію здійснюватиме  мобільна медична бригада зі Стрия.

Схожі повідомлення

Скутерист потрапив у ДТП у Новому Роздолі

admin2

“ТРИЗУБ” вшанував День Героїв

admin2

Пісок похоронив екскаваторщика у Тростянці

admin2

Березина: лисячий виводок

admin2

Цьогоріч переможцем принципового дербі між командами «Центр» та «Бам» стала команда нового житлового масиву Нового Роздолу

admin3

ГРАФІК відключень електричної енергії по м. Новий Розділ на 16 грудня 2022 року у разі виникнення дефіциту потужності в Західних електричних мережах

admin3

Залишити коментар