16.5 C
Lviv
24.05.2024
Стрийщина

Юна боксерка з Демні отримала бронзу на Чемпіонаті України

Маленька симпатична 12-річна дівчинка – Діана Дудин, уже понад три роки займається боксом у спортивній секціїї ГО “Україна і спорт”.

Виснажливі тренування на домашніх рингах, неодноразові перемоги на змаганнях нижчого рівня привели до великого успіху – на Чемпіонаті України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат, який проходить 8-14 березня в Ужгороді, 12 -річна вихованка миколаївського тренера Богдана Монаршука, яка разом з чотирма боксерками представляла Львівську область, зайняла почесне третє місце у своїй віковій та ваговій категоріях.

У рідному селі – Демня, неподалік Миколаєва – для зустрічі бронзової призерки Чемпіонату України організували справжнє свято!

Схожі повідомлення

Затримали хулігана – у Ходорові розбив двері міської ради

admin2

Пожежа на Жидачівщині

admin2

Львів стає “червоною зоною” – на 10 днів поки…

admin2

Жидачівщина прощається з Героєм Тарасом Федоровичем РИБЧАКОМ, уродженцем с. Голешів Ходорівської громади, який повертається додому на щиті

admin3

З Парашки – на носилках

admin2

У Стрийському районі судитимуть директора Центру фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури однієї із сільських рад за розтрату майже 650 тисяч гривень бюджетних коштів

admin3

Залишити коментар