16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Тусовка пам’яткоохоронців у палаці Лянцкоронських

Знакова подія, яку її організатор Ганна Гаврилів охрестила “тусовкою закоханих у замки”, – конференція пам’яткоохоронців відбулася 4 листопада у палаці Лянцкоронських у смт. Розділ.

Оглядини палацу і перших кроків, які тут активно проводяться, виступи на фоні живописно поруйнованих стін в тільки що заскленій кімнаті, осіння прохолода і вино при свічках – а головне небайдужі люди, закохані у замки, які дають їм нове життя, які піднімають їх на призабуті вершини величі, які прагнуть збереження нашої історії в пам’ятках. Натхненні люди, об‘єднані однією ідею! Обмін досвідом, дружні поради, радість за кожен успішний крок, фантастична підтримка – спільнота, яка окрилює і надає силу йти далі.

Невгамовна ініціативна Ганна Гаврилів, яку величають принцесою замків, зізнається у любові до палацу у смт. Розділ: “Сталось так, що свого часу я закохалася безумовно, безнадійно і ледь не з першого погляду в палац у Роздолі. Любов’ю то назвати складно, термін «одержимість» підходить краще )))

Ми жартували з друзями, що королева Єлизавета вийшла заміж за Англію, а Ганнуся вийшла заміж за руіни. Так от, якщо сприймати спадщину антропоморфно, то мушу визнати, що за палац у Роздолі я таки готова була вийти заміж )))

Він був «той самий». Я би локалізувала там всю свою гіперактивність і емоціі, жила би тільки ним і в ньому до кінця життя, і мали би всі решта руін чистий спокій“.

І ця любов вилилася у новий потужний проект.

Почалося партнерство «EFI Group» та «Спадщина.UA / Heritage.UA» з відродження палацу у Роздолі

EFI Group – українська інвестиційна компанія, що має десятки успішних бізнес-проєктів у своєму портфелі.

Спадщина.UA» – українська культурна ініціатива, відома своєю роботою у сфері збереження культурної спадщини.

В рамках партнерства двох організацій щодо відродження палацу засновниця «Спадщина.UA» Ганна Гаврилів очолить проєкт як директор ТОВ «Палац Розділ».

У цьому партнерстві спільна мета – всього за 3 роки (бо така цифра в охоронному договорі) в умовах тривалих бюрократичних процесів, обмежених фінансових ресурсів та військового стану (обмежені людські ресурси) повністю завершити реставрацію та пристосування одного із найзнаковіших палаців України із реконструкцією прилеглого парку та влаштуванням відповідної інфраструктури на його території, а також стартом діяльності за визначеною функцію на засадах економічної ефективності, залучивши зовнішні ресурси та частково експлуатуючи як туристичну локацію ще в процесі робіт.

Проект – мрія, проект – символ, проект – зразок, що має надихнути інших інвестувати в культурну спадщину, і таким чином, віримо, що дамо шанс для відродження десяткам тисяч тих занедбаних руїн, що з дня в день безповоротно вмирають в Україні. Impact – проект: може, не проект століття, але проект десятиліття точно.

І початок цілком відповідає проекту-мрії….

На завершення відвідали знамениту відроджену Ганною “Стару школу” у смт. Розділ, яка хоч офіційно і не відкрила двері через початок повномасштабного вторгнення російського ворога, але надихає і мотивує працювати і творити далі…

Схожі повідомлення

Навчальні екскурсії – серйозний мотиватор майбутнього працевлаштування студентів Новороздільського коледжу

admin2

Керівником Роздільського дитячого будинку-інтернату рекомендують призначити Юлію Калиту

admin3

ДМЗ “Карпати” – в умовах війни

admin2

Вже 2 тижні у фізкабінеті поліклініки зимні батареї, однак  пацієнтам у такій холоднечі надають послуги (?!). Якщо опалення припинено з поважної причини, то чому адміністрація не організує для процедур тепле приміщення?

admin3

Висока нагорода новороздільському Воїну-Герою! На жаль, посмертно

admin2

Підготовка до опалювального сезону – по-новороздільськи

admin2

Залишити коментар