16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

І «Порше» не те, і такої вчительки у Новому Роздолі не пригадають…

Нещодавно, а якщо бути точним, 27 лютого, блукаючи «інтернет – павутинням»,  натрапив на інформацію «Мамочка в декрете зарабативаєт 1360 долларов день, дєлая то, чєго нє дєлаєтє ви», у якій, якщо коротко переповідати, вчителька англійської мови Алла Альбертівна , яка живе у містечку Novy Rozdil, перебуваючи у декретній відпустці, беручи участь у якійсь із програм з дистанційного навчання іноземної мови, заробляє в день вказану вище суму. Такий вагомий «підробіток»  навіть дозволив їй подарувати коханому чоловікові автівку марки «Порше». Причому було подано світлину успішної усміхненої  «мами у декретній відпустці» за фортепіно.

Звісно, ваш автор не міг зацікавитися такою «сенсацією». Утім, скільки не вдивлявся у фото симпатичної мами, так і не пригадав, у якій школі вона могла вчителювати. Утім, на початку тижня порозмовляв собі із знайомими вчительками з різних міських шкіл, розпитуючи, чи знайома їм колега Алла Альбертівна, яка зараз перебуває у декретній відпустці. Та ба! Ніхто такої не пригадав.

Тоді розпочав пошук іншим шляхом: став пригадувати, хто із молодих містян має модну і дорожезну автівку марки «Порше». Та ба! І тут вийшов «проліт». Щоправда, згадав знайомого, котрий вже років із 10 «бороздить» нашими дорогами на кросовері «Порш Кайен». Отже, і тут не сходиться….

Вже перед написанням цієї репліки ще раз «понишпорив» у Інтернеті. І таки знайшов публікацію із схожою  назвою, але із таким же іменем та по – батькові «Алла Альбертовна», також «ролик» із московської програми із одіозним україноненависником Кіссєльовим. Тху – тьху, звісно, його не став переглядати.

Та й вирішив поділитися з читачами про мимохіть виявлену , мабуть, технологію залучення довірливих молодих людей з дипломами, до підозрілих «програм», де обіцяють золоті гори, але, очевидно, за навчання пропонуватимуть перерахувати на якийсь рахунок кругленьку суму. Так що, якщо раптом випадково натрапите у Інтернеті на схожого гатунку  «Спецрепортаж», де фігуруватиме «Алла Альбертовна», можливо, навіть  Novy Rozdil, добре подумайте, чи записувати контактні номери суперпривабливої «програми»

Іван БАСАРАБ       

Схожі повідомлення

ДТП на Львівщині за березень

admin2

Генератори – в дарунок від давніх друзів

admin2

Новий Розділ матиме генплан!

admin2

Розклад Різдвяних Богослужінь у костелі в Берездівцях

admin2

ОСУ! Роздільські каратеки – призові місця

admin2

Робоча нарада з приводу змін до оформлення житлових субсидій

admin2

Залишити коментар