16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Де поділася зупинка, що навпроти «Приватбанку»?

Минулого вівторка до редакції завітав добродій В. Холодний і запропонував редакції фейлетон про зниклу невідомо куди ще минулого року зупинку для маршрутних автобусів. І відтоді містянам, а насамперед пенсіонерам, очікуючи на «маршрутку»,  ні від дощу або ж від сонячних променів ніде сховатися, ні на зручній лаві посидіти. Стиль і та іронія, скажу вам, ще ті, як кажуть, Андрій Сова відпочиває. Але водночас у пориві творчої фантазії автор створив ледь не детективну історію із залученням «цуцика та пана Коцького із Верховної Ради», гоголівську бабу Солоху, митницю, Швейцарію, раю та пекла. Звісно, «кинув тінь»  і на попереднє керівництво міської ради, адже саме за їхнього урядування тут відбувався  благоустрій: із розширенням  та облаштуванням нових «кишень» для автозупинки для  «маршруток» та  паркування автотранспорту, заміною стовпів електроопор  тощо. От «фейлетоніст» і припустив, що це хтось із  начальства «під шумок» цих робіт і спокусився на автозупинку з метою подальшого «гешефту».

Власне, аби уберегти автора від можливого позову за наклеп, бо ж там стільки усього «накручено» –  чорт ногу вивихне, репортер звернувся за відповідним  коментарем у відділ комунального майна та приватизації Новороздільської міської ради. Як поінформувала очільниця відділу Наталія ПАСЕМКО:

 «Вказана зупинка була демонтована пізньої осені 2020 року, коли в рамках проєкту реконструкції площі  Героїв Майдану відбувався благоустрій вказаної території. Зокрема, встановлювалися розширені «кишені» для паркінгу та зупинки маршрутних автобусів.

 Щодо демонтованої зупинки, то вона знаходиться на зберіганні у повному комплекті й неушкоджена  на території КП «Розділжитлосервіс». У зв’язку з суворими кліматичними умовами зимової пори року  встановлення вказаної зупинки було відкладено.

Варто відзначити ще один момент. У згаданому проєкті реконструкції центральної площі міста передбачалося облаштувати нову зупинку, дещо більшу розмірами ніж та, що зберігається у КП «Розділжитлосервіс». Однак нова зупинка не була ані придбана, ані встановлена, оскільки кошти, які були заплановані з обласного бюджету, не надійшли до міського бюджету. Отож плануємо, коли дозволять погодні умови, встановити раніше демонтовану зупинку».

Сподіваюся, що автор фейлетону, ознайомившись із таким коментарем, погодиться, що у своєму творінні він надто, як кажуть, згустив фарби…

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Де не буде світла – і в наших селах

admin2

Новорозділець потонув на озері в Берездівцях

admin2

Вокальна студія Ірини Чернової – знову високі нагороди

admin2

Юні піаністки Евеліна УБОГА та Софія МУРИН – переможниці Міжнародного конкурсу мистецтв “Європейська осінь”!

admin3

Зіграй в футбол – стань Миколаєм для дітей!

admin3

Свою перемогу у Польщі Геннадій Печенюк присвятив Україні та другу Святославу Ковальчуку з Німеччини

admin3

Залишити коментар