16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Приємний початок весни для 8 мільйонів людей: з 1 березня стартувала індексація пенсій

Безумовно, таке сьогоднішнє повідомлення прес – служби Львівської ОДА додасть дещицю гарних емоцій тим, кого воно стосується. Отже,  з 1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби), „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Зокрема, у результаті реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2019 №127 очікується, що пенсії підвищаться у 8 мільйонів людей. У середньому сума підвищення для осіб, пенсії яких підлягають перерахунку становить 308 гривень.

Якщо після перерахунку розмір пенсії зростає, то таке підвищення не може бути меншим за 100 гривень.

Підвищено мінімальну пенсійну виплату з 2100 грн до 2200 грн для пенсіонерів, які мають страховий стаж тривалістю: у жінки 30 років, у чоловіка – 35 років.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2019 № 127 затверджено порядок проведення індексації на коефіцієнт збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11.

Показник визначено відповідно до частини другої статті 42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” на рівні, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за 2020 рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, за останні три роки (5*50% + 17*50% ). Якщо врахувати, що в минулому році середня заробітна плата, з якої сплачено страхові внески, зросла на 12,3%, то ми маємо досить високий відсоток зростання пенсій.

Схожі повідомлення

Резонанс: мав можливість взяти участь у симуляційній грі “Світ громад” – ЦІКАВА МОЖЛИВІСТЬ!

admin3

Прання та чищення одягу – у Новому Роздолі

admin2

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 22 грудня

admin2

Пожежа на сміттєзвалищі

admin2

Проєкт облаштування початку Алеї Героїв – на завершенні

admin2

10 березня біля монумента Тараса Шевченка новороздільці вшанували велич Кобзаря

admin3

Залишити коментар