16.5 C
Lviv
04.06.2023
Україна

Доброволець Друг Смурфик- маріупольський Ангел

Сьогодні, 25 лютого мало б виповнитись 22роки Миколі Волкову- життєрадісному хлопчині, боксеру , ультрасу, завжди привітному і доброму другу для багатьох. Але Миколі назавжди буде 20. Його вбили вороги у російсько-українській війні, він поклав своє юне життя у боротьбі за Україну.

Микола народився 1999року в Маріуполі, навчався в школі, потім- у Маріупольському технікумі на спеціальності “електрик”. Його молоде безтурботне і радісне життя змінилось, коли російські найманці з Градів обстріляли Маріуполь. Микола тоді зрозумів і прийняв рішення не лишатись осторонь, коли на мирну Україну напали жорстокі підлі вороги.

Микола пішов до військкомату, але його визнали непридатним до служби через колись отримані травми- так як довго займався боксом.

Тоді Микола пішов у добровольці, і отримав своє друге ім’я, за яким його вже знає і пам’ятає українство всього світу – Друг Смурфик. Друг Марадона згадує: ” Смурфик був неймовірним бійцем! У ньому поєднались юнацький максималізм і зріла готовність жертвувати собою заради свого народу!

В червні 2018 року пройшов підготовку у навчальному центрі «Госпітальєрів». 1 липня 2018-го поїхав на першу ротацію — в селище Піски у складі медичної групи «Аsap — Піски». З осені 2018 року був закріплений до 8-го батальйону Української Добровольчої Армії. Доброволець-парамедик Медичного батальйону «Госпітальєри» та 2-ї роти «Тіні» 8-го окремого батальйону імені Андрія Гергерта «Аратта». Виконував завдання у секторі “М”.

10 квітня 2019 р. в околицях селища Водяне (Приазовський напрямок) Друг Смурфик був поранений ворожим пострілом у голову, отримавши тяжкі пошкодження великої ділянки мозку та кісток. Був доставлений до обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова у м. Дніпро та прооперований. Перебував у стані коми. За життя пораненого лікарі боролися п’ять днів,але нажаль близько 8.00 ранку 15 квітня Друг Смурфик відійшов у Вічність.

Указом Президента України № 81/2020 від 13 березня 2020 року, “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
6.м. Маріуполь, вул.Миколаївська,81-1
7.Кобат Марадона: Смурфік-боєць!У ньому поєднались юнацький максималізм і зріла готовність жертвувати собою заради свого народу!

Спочивай у Господі, Друже Смурфику! Ми пам’ятаєм! Ми продовжуємо боротьбу!

Схожі повідомлення

Максим Козицький зустрівся з науковцями зі Львівщини, які потрапили у 2% найбільш цитованих у світі

admin3

Протягом грудня 25-річний батько мінімум двічі завдавав легких тілесних ушкоджень 3-річному сину. Відповідатиме згідно із ч.1 ст.125 КК України

admin3

Привітання очільника області з нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ

admin3

У плазунів поганий зір та слух, проте це не заважає їм кусати людей. Цього разу – чоловіка в Брюховичах

admin3

Смарагд, що пролежав на дні океану майже 400 років, 81-річна американська письменниця продає заради України

admin2

Чемпіонці та бронзовій призерці Чемпіонату світу з шахів сестрам Марії та Анні Музичук і бронзовій призерці Чемпіонату світу з карате Катерині Кривій призначено президентські стипендії

admin3

Залишити коментар