16.5 C
Lviv
29.05.2024
Україна

Доброволець Друг Смурфик- маріупольський Ангел

Сьогодні, 25 лютого мало б виповнитись 22роки Миколі Волкову- життєрадісному хлопчині, боксеру , ультрасу, завжди привітному і доброму другу для багатьох. Але Миколі назавжди буде 20. Його вбили вороги у російсько-українській війні, він поклав своє юне життя у боротьбі за Україну.

Микола народився 1999року в Маріуполі, навчався в школі, потім- у Маріупольському технікумі на спеціальності “електрик”. Його молоде безтурботне і радісне життя змінилось, коли російські найманці з Градів обстріляли Маріуполь. Микола тоді зрозумів і прийняв рішення не лишатись осторонь, коли на мирну Україну напали жорстокі підлі вороги.

Микола пішов до військкомату, але його визнали непридатним до служби через колись отримані травми- так як довго займався боксом.

Тоді Микола пішов у добровольці, і отримав своє друге ім’я, за яким його вже знає і пам’ятає українство всього світу – Друг Смурфик. Друг Марадона згадує: ” Смурфик був неймовірним бійцем! У ньому поєднались юнацький максималізм і зріла готовність жертвувати собою заради свого народу!

В червні 2018 року пройшов підготовку у навчальному центрі «Госпітальєрів». 1 липня 2018-го поїхав на першу ротацію — в селище Піски у складі медичної групи «Аsap — Піски». З осені 2018 року був закріплений до 8-го батальйону Української Добровольчої Армії. Доброволець-парамедик Медичного батальйону «Госпітальєри» та 2-ї роти «Тіні» 8-го окремого батальйону імені Андрія Гергерта «Аратта». Виконував завдання у секторі “М”.

10 квітня 2019 р. в околицях селища Водяне (Приазовський напрямок) Друг Смурфик був поранений ворожим пострілом у голову, отримавши тяжкі пошкодження великої ділянки мозку та кісток. Був доставлений до обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова у м. Дніпро та прооперований. Перебував у стані коми. За життя пораненого лікарі боролися п’ять днів,але нажаль близько 8.00 ранку 15 квітня Друг Смурфик відійшов у Вічність.

Указом Президента України № 81/2020 від 13 березня 2020 року, “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
6.м. Маріуполь, вул.Миколаївська,81-1
7.Кобат Марадона: Смурфік-боєць!У ньому поєднались юнацький максималізм і зріла готовність жертвувати собою заради свого народу!

Спочивай у Господі, Друже Смурфику! Ми пам’ятаєм! Ми продовжуємо боротьбу!

Схожі повідомлення

Як вибрати паперові пакети? Які пакети бувають і чим відрізняються?

admin

Втікав від суду півроку – затримали на кордоні

admin2

Обшахрував клієнта на 9100 євро: на таку суму пройдисвіт з Києва, який організував у Львові фейковий пункт обміну валют, розбагатів за один день. Утім, правоохоронці його викрили

admin3

Відпочинок у Трускавці – неймовірна можливість відпочити та покращити здоров’я

admin

У стані алкогольного сп’яніння 48-річний чоловік і незчувся, що переохолодився. А отже – алкоголь не панацея, а прискорювач замерзання

admin3

Скажи мені, люба – скінчився вже лютий? Лежу я під кригою, холодом скутий…

admin3

Залишити коментар