9.4 C
Lviv
19.04.2021
Україна

Доброволець Друг Смурфик- маріупольський Ангел

Сьогодні, 25 лютого мало б виповнитись 22роки Миколі Волкову- життєрадісному хлопчині, боксеру , ультрасу, завжди привітному і доброму другу для багатьох. Але Миколі назавжди буде 20. Його вбили вороги у російсько-українській війні, він поклав своє юне життя у боротьбі за Україну.

Микола народився 1999року в Маріуполі, навчався в школі, потім- у Маріупольському технікумі на спеціальності “електрик”. Його молоде безтурботне і радісне життя змінилось, коли російські найманці з Градів обстріляли Маріуполь. Микола тоді зрозумів і прийняв рішення не лишатись осторонь, коли на мирну Україну напали жорстокі підлі вороги.

Микола пішов до військкомату, але його визнали непридатним до служби через колись отримані травми- так як довго займався боксом.

Тоді Микола пішов у добровольці, і отримав своє друге ім’я, за яким його вже знає і пам’ятає українство всього світу – Друг Смурфик. Друг Марадона згадує: ” Смурфик був неймовірним бійцем! У ньому поєднались юнацький максималізм і зріла готовність жертвувати собою заради свого народу!

В червні 2018 року пройшов підготовку у навчальному центрі «Госпітальєрів». 1 липня 2018-го поїхав на першу ротацію — в селище Піски у складі медичної групи «Аsap — Піски». З осені 2018 року був закріплений до 8-го батальйону Української Добровольчої Армії. Доброволець-парамедик Медичного батальйону «Госпітальєри» та 2-ї роти «Тіні» 8-го окремого батальйону імені Андрія Гергерта «Аратта». Виконував завдання у секторі “М”.

10 квітня 2019 р. в околицях селища Водяне (Приазовський напрямок) Друг Смурфик був поранений ворожим пострілом у голову, отримавши тяжкі пошкодження великої ділянки мозку та кісток. Був доставлений до обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова у м. Дніпро та прооперований. Перебував у стані коми. За життя пораненого лікарі боролися п’ять днів,але нажаль близько 8.00 ранку 15 квітня Друг Смурфик відійшов у Вічність.

Указом Президента України № 81/2020 від 13 березня 2020 року, “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
6.м. Маріуполь, вул.Миколаївська,81-1
7.Кобат Марадона: Смурфік-боєць!У ньому поєднались юнацький максималізм і зріла готовність жертвувати собою заради свого народу!

Спочивай у Господі, Друже Смурфику! Ми пам’ятаєм! Ми продовжуємо боротьбу!

Схожі повідомлення

Наш борщ – найкращий! Визнав світ!!!

admin2

На Львівщині з’явиться завод із безвідходної переробки картоплі

admin1

Який стабілізатор напруги вибрати для дому та дачі?

admin

“Арену Львів” хочуть перейменувати на честь Степана Бандери

admin1

“Національна поліція готова реагувати на ромів у Львові”- Олександр Шляховський (відео)

admin1

Прийшов Онопрієнко і каже: ” Я вбив! Заявляй на мене, йди в міліцію!”- а я не дільничий.- настоятель Лаври московського патріархату Павло. Після цього Онопрієнко скоїв ще серію убивств.

admin1

Залишити коментар