16.5 C
Lviv
18.06.2024
Стрийщина

Нові члени ОАМР “Ради Львівщини”

До Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» 19 лютого прийнято 15 нових членів.

Приємно, що серед них і громади Стрийського району – Жидачівська і Сколівська міські ради.

Загалом ОАМР «Ради Львівщини» об’єднала 41 місцеву раду Львівської області. Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак як голова правління асоціації доручила виконавчій дирекції укласти договори з радами, які приєдналися до організації та забезпечити їм максимальне сприяння, консалтинг та експертну підтримку.

Під час стратегічної сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 29 січня цього року, виконавчий директор асоціації Андрій Якимів закликав долучатися до об`єднання усі 73 громади Львівської області.

Довідка:ОАМР «Ради Львівщини» є об’єднанням органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Пріоритетами роботи організації визначено сприяння у налагодженні комунікацій між громадами та владою, створення освітньої платформи для підвищення освітнього рівня управлінців, розвиток інфраструктурних інвестиційних проєктів територіальних громад, підготовка проєктної документації для участі ОТГ в конкурсах, промоція заходів, унікальних рішень та успішних ініціатив.

Схожі повідомлення

Рятувальники Стрийщини 9 лютого тричі ліквідовували пожежі у Журавненській і Ходорівській громадах

admin2

Вітер спричинив ДТП у Сокільниках

admin2

Посадовці – аферисти комунального підприємства у м. Ходорів заволоділи бюджетними коштами майже на 400 тисяч грн. Обвинувальний акт скеровано до суду

admin3

“ХАП-ОК” тренувався подолати пожежу

admin2

Крадій зі Стрийщини на мотоциклі покатався недовго: затримали у Розвадові

admin2

ЯКІ НОВІ ЗАВОДИ ПЛАНУЮТЬ ЗАПУСТИТИ НА ЛЬВІВЩИНІ

admin2

Залишити коментар