9.4 C
Lviv
19.04.2021
Україна

Даня Дідік- 15-річний Ангел, що пробудив Україну! (відео, фото)

Цього дня, 23 лютого 2015 року зупинилось серденько юного невинного патріота Данила (Дані) Дідіка. Напередодні, 22 лютого Даня у рідному Харкові брав участь у марші Єдности- вшануванні річниці загибелі Небесної Сотні. Даня йшов у першому ряді колони, коли проросійські бойовики кинули в мирну ходу протипіхотні міни. Внаслідок вибухів загинуло четверо невинних харків’ян-патріотів, серед них і 15-річний Даня. За добу, 23лютого, від отриманих ушкоджень, молодий хлопчина, просто за те, що любив Україну-помер.

У свої 15 Даня був впевненим у своїх поглядах, дорослішав у вільній постмайдановській Україні, у нескореному Харкові. Даня був цікавий до спорту, займався плаванням, вільною боротьбою, дзюдо і самбо, грав у дитячій футбольній команді харківського “Металісту”. Даня був мудрим і надзвичайно добрим хлопчиком, і всі, хто його знали пригадують, яким вірним і справжнім він був другом. Любив людей, Любив Батьківщину.

Саме друзі та однокласники по смерті Дані висунули ініціативу, і тепер школа, в якій навчався юний Герой носить ім’я Дані Дідика.

Невинна смерть дитини сколихнула Україну. Нажаль, вбивців відпустили по обміну в РФ..

Біль для України, біль для батьків, які не завдяки, а попри все зуміли виховати в любові і мудрості такого патріота..втрату і сум матері і батька важко навіть уявити. Але ми можемо зробити, що можемо- і пам’ять про маленького але надмогутнього сонячного хлопчика, що змінив уявлення мільйонів про Харків і дітей- ніколи не згасне.

Пам’ять і ціна, яку заплатив Даня за вільну Україну, його хоч коротке, але таке наповнене і змістовне життя та невинна загибель, -подвиг, що залишить слід в нашій історії навіки.

Саме жадання увіковічнити пам’ять про Даню Дідіка надихнула журналіста та музиканта Руслана Горового на створення проекту “Так працює пам’ять”, до котрого долучились вже десятки музикантів України.

“Через музику дуже легко достукатися до людей. Почав проти ночі, майже вночі писати повідомлення, коли мені це в голову пішло, своїм друзям, артистам, з проханням долучитися. Ніхто мені не відмовив”, – розповідає автор музичного проєкту “Так працює пам’ять”.

Це вражаючий душевний проект містить твори цілком різних стилів і напрямів музики- об’єдну одна спільна ідея- вшанування пам’яті Дані Дідіка.

Доробок проекту розширюється постійно, до Вашої уваги декілька із них:

Kozak System — Спи маленький козачок

Папа Карло та Друзі — Даніна пісня

Антитіла — Птаха / In honor of Danylo Didik

Скрябін — Сука Війна (Дані Дідіку)

Тінь Сонця — Слобожанський рок-н-рол

alyona alyona — Коли ховають молодих

Гайдамаки — The Day

Христина Панасюк — Так працює пам’ять

Широкий Лан — Я знаю

Familia Perkalaba — Коло

Брати Гадюкіни — Йде нині война

Друже Музико — Новий день

Марія Бурмака — Верни до мене, пам’яте моя

ТНМК – Історія України за 5 Хвилин

Схожі повідомлення

5 причин чому Форекс – кращий ринок для торгівлі

admin

Зниклу семирічну дівчинку на четвертий день пошуків знайшли мертвою. За попередніми висновками поліції, дівчинка стала жертвою жорстокого сексуального злочину, а смерть настала від задушення.

admin1

Неймовірна історія, що нагадує сюжет із “Доктора Хауса”

admin1

Близьке коло господаря Кремля. Ігри Шойгу і Пригожина як вони є.

admin2

“Комп’ютер хабара не бере!”- Зеленський

admin1

Вийшов роман-застереження Б. Кушніра, як нейтралізували продажний олігархічний клан

admin3

Залишити коментар