16.5 C
Lviv
04.03.2024
Без категорії

Суд відправив жителя Миколаївщини за ґрати, який 143 рази порушив умови адміністративного нагляду

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 24-річного жителя Миколаївського району (Львівська область) за порушення правил адміністративного нагляду (примітка: адміністративний нагляд – система тимчасових примусових профілактичних засобів спостереження і контролю за поведінкою окремих осіб, звільнених з місць позбавлення волі) – ст.395 КК України.

Встановлено, що раніше неодноразово судимий за крадіжки чоловік, замість вести законослухняний спосіб життя, не порушувати громадський порядок і виконувати певні правила (повідомляти про зміну місця роботи, місця проживання чи перебування), як це передбачено умовами адміннагляду, 143 рази самовільно залишив місце проживання, за що його неодноразово притягували до адміністративної відповідальності.

Враховуючи той факт, що обвинувачений мав іспитовий термін за попередні злочини, але систематично здійснював правопорушення, суд погодився з доводами прокурора Золочівської місцевої прокуратури і визнав обвинуваченого винним.

Відтак суд відправив порушника для відбування призначеного покарання за попередні злочини і додатково засудив на 3 місяці арешту за порушення правил адміністративного нагляду.

Тепер чоловік проведе за ґратами 3 роки 2 місяці та 10 днів.

Прес служба Львівської обласної прокуратури

Схожі повідомлення

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 22 вересня

admin

Державна зрада у найвищих ешалонах Нацгвардії

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 8 жовтня

admin

Кому відповідно до Закону №466 переглянуть розмір штрафних санкцій

admin

Гібридна війна

admin

В м.Борислав через пожежу в квартирі рятувальники вивели на свіже повітря 10 людей

admin

Залишити коментар