16.5 C
Lviv
20.04.2024
Без категорії

Як працюють російські спецслужби

Ось вам приклад роботи російських спецслужб з інформацією. Як вони воюють проти України на прикладі військових навчань, які ми проводимо разом з союзниками.

Мета – дискредитація військових навчань в Україні, створення вогнищ невдоволення, дискредитація НАТО в очах українців.

Спосіб – злом сайтів органів влади, публікація фейків, спрямованих на виконання цілей.

Реалізація – зламані сайти Нацполіціі і місцевих виконкомів. В одному випадку сайт поліції використовували для фейк про зґвалтування 16-річної дівчинки американським солдатом.

У другому пішли далі. Спочатку зламали сайт місцевого виконкому, де запустили фейк про пошкодження АЕС в ході навчань. Потім зламали місцевий сайт Національної поліції і розмістили фейк про старт евакуації громадян у зв’язку з фейком першим.

Підсумок – успішне виконання спецоперації. Медіа і соцмережі встигли підхопити брехню. Тепер вона живе своїм життям. Малограмотні громадяни будуть обговорювати її на кухні, серед знайомих в соцмережах. І нагадувати – яке НАТО погане, не потрібно воно нам.

Так росіяни б’ють всередині України по довірі українців до єдиного союзника, який є у нашої країни.

З приводу навчань в цілому. Навіщо вони потрібні? Тому що НАТО – це наш щит. І цей щит вже зараз нас захищає, хоча ми за нього поки офіційно не встали.

Зараз в Росії масштабні навчання. Відпрацьовують вторгнення в Україну. НАТО погодилося проводити з нами навчання синхронно з російськими з однієї простої метою: щоб не допустити перетворення російських навчань в наступ. Це найпростіший трюк з мобілізацією армії – прикрити вторгнення легендою про навчання.

І наші союзники з НАТО пішли на ризик конфронтації, щоб прикрити Україну, якщо російські війська наважаться йти далі (зрозуміло, поки тут НАТО – ніхто не поворухнеться). І так щит НАТО прикриває нас вже не перший раз.

І в цей раз, судячи з активності, є тривожні дані розвідки. З цієї причини і постійні спільні польоти ВПС України і союзників над країною. Конвертоплани НАТО над Києвом. B52 туди – сюди, уздовж і поперек. НАТО демонструє: зась чіпати Україну, Іван.

Росіяни з цим нічого не можуть зробити. Підтримка НАТО в Україні (плюс-мінус 50% “за”) вище, ніж навіть в самих деяких країнах НАТО. І ФСБ намагається це змінити психологічними та інформаційними спецопераціями. Але не щоб НАТО нашкодити. А щоб переконати нас, що все не так однозначно і друзів у нас немає. Навіщо їм це? Щоб якось вдарити. І щоб ніхто не завадив.

Схожі повідомлення

Як вибрати ідеальну професійну фарбу для брів: поради та рекомендації

admin

28 серпня у Львівської області 190 мешканців захворіли на covid-19

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 9 серпня

admin

У Львові та в м. Мостиська організаторам та учасникам причетним до роботи гральних закладів повідомили про підозри

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 6 грудня

admin

20 грудня у Львівській області 190 мешканців захворіли на covid-19

admin

Залишити коментар