16.5 C
Lviv
18.06.2024
Без категорії

Як повинні працювати дитсадочки в період карантину

Для безпечного перебування дітей у дитсадках Міністерство охорони здоров’я розробило і затвердило Тимчасові рекомендації щодо організації роботи дошкільних закладів. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Цього тижня ми намагалися детально розповідати про навчальний рік, який розпочинається 1 вересня, відповідати на всі запитання. Це необхідно робити, щоб було чітке розуміння організації навчального процесу. МОЗ також розробило рекомендації для дошкільних навчальних закладів, щоб і там навчання було максимально безпечним. Ці рекомендації вже оприлюднені на сайті Міністерства”, – зазначив він.

Розроблені МОЗ рекомендації, зокрема, передбачають обов’язковий температурний скринінг працівників закладу перед початком роботи. Вихователі вранці повинні приймати дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі, і так само передавати дітей батькам увечері.

За словами Міністра, в дошкільних закладах забороняється використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом, проведення масових заходів та батьківських зборів, також не можна заходити у приміщення у вуличному взутті. Всі протиепідемічні заходи для дітей мають бути організовані в ігровій формі.

Схожі повідомлення

В с. Журавно внаслідок пожежі у приватному будинку загинула 79 річна жінка

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 1 вересня

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 8 серпня

admin

Як розкрутити сайт за допомогою текстів

admin

Пазові фрези: Ідеальний інструмент для точної обробки

admin

У Львівській області поліція розшукує водія, який збив насмерть пішохода та втік з місця ДТП

admin

Залишити коментар