Російські окупанти розстрілювали жінок в Ірпені, а потім їздили по їхніх тілах на танках, – мер Маркушин
3 квітня 2022 року. Війська РФ влаштували страшну розправу над мирними мешканцями під час окупації Ірпеня. Людей не лише катували та вбивали, а й глумилися...