16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Російські окупанти розстрілювали жінок в Ірпені, а потім їздили по їхніх тілах на танках, – мер Маркушин

3 квітня 2022 року.

Війська РФ влаштували страшну розправу над мирними мешканцями під час окупації Ірпеня. Людей не лише катували та вбивали, а й глумилися над тілами вбитих.

Про це інформує Цензор.НЕТ.https://censor.net/ua/n3330991 з посиланням на повідомлення мера Ірпеня Олександра Маркушина.

За його словами, російські фашисти розстрілювали жінок та дівчат в Ірпені, а потім їздили по їхніх тілах на танках. 

Схожі повідомлення

Про українців, росіян та інші народи. Екскурс у прадавню історію

admin3

Перші дні зими – перший переохолоджений потрапив у лікарню

admin3

У Львівському палаці мистецтв відбулася урочиста Академія з нагоди 94-ї річниці створення ОУН

admin3

Наталка Діденко: «В Україну заходить похолодання!»

admin3

Львівський каратист виборов “бронзу” на олімпіаді

admin2

Сьогодні, 30 вересня, 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України отримала Бойовий прапор

admin3