16.5 C
Lviv
27.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Пяний молодик обікрав каплицю Св. Миколая

Правоохоронці затримали 23-річного хлопця, який, будучи п’яним, вдерся і обікрав каплицю.

Випадок стався 2 липня у селі Борщовичі, що недалеко від Львова. Тут 23-річний житель Львівського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, обікрав каплицю святого Миколая.

Встановлено, що п’яний молодик проник всередину, розбивши вікно. Зі сакральної споруди він поцупив Євангеліє, дароносицю та копіє, які лежали на престолі.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням) ККУ. Слідство вже завершене, правоохоронці скерували справу до суду, який і обиратиме покарання затриманому молодику.

За вчинене йому «світить» від трьох до шести років позбавлення волі.

Схожі повідомлення

Кримінал із закупівлею генераторів у сусідній громаді

admin2

У Жидачеві поліцейські затримали 38-річного місцевого мешканця, який спричинив ножове поранення знайомому

admin3

У Розвадівській громаді виявили сказ

admin2

Як справи у Розвадові після витоку газу?

admin2

До Олімпійських Ігор-2024 готується і юний атлет з Жидачева

admin2

Львівська область: понад 500 мешканців отримали другу дозу вакцини від коронавірусу

admin3