16.5 C
Lviv
28.11.2021
Стрийщина

Операція “Двоколісний транспорт” на Львівщині виявила понад пів тисячі порушників

На Львівщині від 1 до 31 липня проходила операція «Двоколісний транспорт»: поліцейські проводили з водіями двоколісних транспортних засобів – мотоциклів, моторолерів, скутерів, велосипедів та самокатів – профілактичну роботу, а також виявляли порушників.

Протягом місяця виявили понад 134 нетверезих водіїв (стосовно них складено адмінпротоколи за ст.130) та майже 300 – без права керування.

А саме: складено 262 адмінпротоколи на водіїв, які керували двоколісним транспортним засобом без права керування таким засобом, 38 – на водіїв, які керували без посвідчення водія чи реєстраційного документу, та 9 – на водіїв, які керували, будучи позбавленим такого права.

Протягом відпрацювання співробітники поліції Львівщини виявили 4 двоколісні транспортні засоби, що перебували у розшуку.

Крім того, поліцейські притягнули до відповідальності згідно ст.121 Кодексу України про адміністративні правопорушення 84 водіїв – за керування транспортним засобом без мотошолому та 59 водіїв – за керування транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в Україні в установленому порядку.

Схожі повідомлення

На Львівщині очікують чергову хвилю коронавірусу в середині вересня

admin2

Бетонні кільця: виготовляємо, доставляємо, копаємо та монтуємо

admin3

8 березня горіла квартира в сусідньому Жидачеві. Отримавши повідомлення о 15.38 год. , вже

admin3

Шахрайство розмаїте: громадяни, не вірте «помилковим» грошовим переказам!

admin3

Стрий: пожежа у підвалі будинку

admin2

46-річний львівянин потонув на Яворівщині

admin2

Залишити коментар