16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Чому б у «Сім 23» не встановити низькі стелажі, де покупці могли б пакувати в сумки придбані продукти. У «Вопаку» так було…

Оскільки я вже людина похилого віку і живу неподалік колишнього «Вопака», то з цієї причини був постійним покупцем цього магазину. Віднедавна тут діє новий торговий центр – «Сім 23», тож я, як кажуть, автоматично, став покупцем нового біля вітрини встановлено декілька стійок, щоб продуктового комплексу. Варто відзначити, що тут широкий асортимент продукції, а побіля вітрини встановлено декілька стійок, де відвідувачі можуть собі випити замовлену в магазині каву або ж соки, чи поласувати морозивом або ж канапками, чи то пак хот – догами.

 Однак хочу звернутися з проханням до адміністрації «Сім 23», аби вони, для зручності покупців встановили (можливо, біля шафи – сейфу для зберігання речей відвідувачів, можливо, знайдеться інше місце) низькі стелажі – столики , де вони могли б перепаковувати в сумки придбані продукти. Бо ставити сумки та целофанові торбини з покупками на підлогу, погодьтеся, негігієнічно. Також на цих  столиках були б не зайвими і пляшки із дезинфікуючими засобами. Коронавірус же…

До речі, пригадую, у «Вопаку» такі столики були.

Іван ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ, пенсіонер 

Схожі повідомлення

Представники Новороздільської громади взяли участь у відзначенні  80-річчя створення УГВР  у с. Сприня на Самбірщині

admin3

Ярина Яценко про місця пошанування памяті та концепції їх розвитку

admin2

Остання смертна кара воїна УПА перед здобуттям Україною незалежності: що відомо

admin3

Центр “Тавор” – перший серед благодійних організацій національного конкурсу

admin2

Церква «Життя» організувала для пенсіонерів та тимчасово переміщених осіб змістовне свято і цікаве дозвілля

admin3

Новороздільська ОТГ: де 18 лютого не буде світла

admin2