16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Двоє українців зі Львова творять історію посеред Атлантики – на човні веслують з Африки до Південної Америки, щоб нагадати світу про війну в Україні та зібрати кошти на протезування для наших захисників

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Державна прикордонна служба України” у Facebook:

Двоє українців зараз творять історію посеред Атлантики

Дмитро Резвой і Іван Гаврилко на чотиримісному човні веслують з Африки до Південної Америки, щоб нагадати світу про війну в Україні та зібрати кошти на протезування для наших захисників.

Спочатку команда Row4Ukraine складалася з чотирьох українських та британських ветеранів. Але після того, як капітан забрав екіпаж гелікоптером і залишив човен в океані, доля експедиції опинилася під загрозою. Дмитро Резвой, майстер, що створив цей човен, не погодився з таким рішенням.

Завдяки підтримці #6992кмдержавногокордону та Iurii Tyra човен знайшли, полагодили – і тепер Дмитро та Іван удвох долають понад 5000 км, щоб втілити важливу місію.

Схожі повідомлення

У США помер стриянин, двоюрідний брат Степана Бандери – Володимир Бандера

admin2

Петиція про присвоєння звання Героя України Володимиру Сапізі

admin2

Господарська будівля горіла в Ходорові

admin2

Нові “карпатські” вагони. ПРОГОЛОСУЙТЕ за наші “Карпати”!

admin2

“Ковід” вихідних не має…

admin2

Пожежа у с. Бориничі Стрийського району: вогонь забрав життя власника будинку

admin3