16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Напередодні Різдва Новороздільська міська рада та доброчинці громади відправили чергову допомогу у низку лікарень східних міст України

Про це йдеться у повідомленні Дмитра САПИГИ на сторінці “Новороздільська територіальна громада у Facebook:

Новороздільська міська рада надала

чергову волонтерську

допомогу шпиталям

м.Суми, м.Харків,

м.Херсон та м.Миколаїв.

Щира подяка всім хто

долучився:

Новороздільська міська лікарня,8 бат.

“АРАТТА”,о.Дам’ян

Панковяк,Петро Біляк,

Олег Павлишин,

Зеновій Казимирів,

Наталя Сливка,Іванна

Кохан,Ольга Ульянова,

Володимир Дністрянський,Василь Дабіжа,Анатолій Галамай,Марія Заставна.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Схожі повідомлення

Іван СКОБЛІЙ: післяслово…

admin2

З Днем Збройних Сил України!

admin3

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 5 грудня

admin2

Міська влада спрацювала оперативно: звалище тваринних решток ліквідували наступного ж дня… Чекаємо результатів і від поліції.

admin2

Співпраця соціальних служб сусідніх громад щодо допомоги учасникам АТО – налагоджена

admin2

Учні Новороздільського професійного ліцею виготовляють окопні свічки для українських вояків. Сьогодні партію виробів передали бійцям 8-го батальйону УДА “Аратта”

admin3