16.5 C
Lviv
18.05.2024
Новороздільська ОТГ

Реконструкція початку Алеї Героїв триває

Памятний знак Героям Небесної Сотні – це початок Алеї Героїв, яка по планах має бути вздовж бульвару Довженка від памятного знаку Героям Небесної Сотні і аж до кінця бульвару (до автобусної станції). Впорядкована алея, з доріжками, лавочками, освітленням і обовязково – з памятними знаками Героям, полеглим у сучасній російсько-українській війні, – це задум на майбутнє.

Нагадаємо, що ще на початку лютого 2016 року проводилось громадське обговорення проекту облаштування Алеї Героїв по бул. Довженка, який представили молоді студенти Новороздільського коледжу А. Слободян та Н. Сич. В цілому проект був схвально оцінений громадою міста. Подаємо і фото, як юнаки “оформили” цю Алею Героїв.

А сьогодні ми розповімо про той перший крок – облагородження знаку Героям Небесної Сотні.

Як бачимо, там уже тривають роботи.

Сам знак перенесуть трохи вище (ніби посередині утвореного “трикутника”) і так, щоб “на одній лінії” з памятником Шевченку.

Навколо нього викладуть тротуарною плиткою площадку.

Перед памятником залишать маленьку “зелену зону” – газон чи квітник.

Позаду встановлять високий флагшток (замовлення має прибути з Києва).

Решта території озеленять. Новий газон з висадженими молодими деревами.

Обовязково встановлять нове освітлення.

Пішохідний тротуар, який зєднує перехід від ТЦ “Новий” до тротуару вздовж т.зв. “китайської стіни”, уже виклали плиткою.

Вартість проєкту – капітальний ремонт: облаштування території «Алеї Героїв» в м. Новий Розділ Львівської області – складає 424 тис грн. До коштів міського бюджету додалося і співфінансування від Львівської обласної ради на соціально важливий проект, який переміг у конкурсі мікропроєктів.

Схожі повідомлення

Книга досліджень національно-визвольних змагань – справа життя Зіновія Горіна

admin2

До уваги мешканців сіл Берездівці, Гранки – Кути, Підгірці, Тужанівці, Станківці, Горішнє, Долішнє!

admin3

Кортеж із тілом воїна – земляка Івана КРАСІВСЬКОГО у скорботі зустрічали рідні та мешканці давнього містечка Розділ

admin3

Наша громада провела у останню путь двох воїнів – героїв: новороздільця Руслана Шурпика та маріупольця Андрія Щербака. На Чині похорону у храмі Різдва Пресвятої Богородиці о. Василь Підгайний назвав цей збіг символічним: уродженці сходу і заходу стали щитом і загинули за рідну Державу. Побратими помстяться за них, а Україна переможе!…

admin3

Пластова мандрівка на Ілівські Печери, присвячена 104-й річниці Листопадового Чину

admin3

Кривава бійка у Гранки-Кутах

admin2

Залишити коментар