16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

На Львівщині найбільше багатодітних сімей

  • За інформацією Національної соціальної сервісної служби, станом на 01.01.2021 року в Україні нараховувалось 365 572 багатодітні сім’ї, у яких виховувалось 1 244 509 дітей.
  • Найбільше таких сімей проживає у Львівській та Рівненській областях.

Зокрема,  на Львівщині станом на 1 лютого 2021 є  31 733 родини, в яких виховується  104 287 дітей. Зауважимо, що 25 508 дітей виховуються в сім’ях, де троє дітей; 4 410 дітей – у родинах, де 4 та більше дітлахів. При чому, на Львівщині є 18 родин, в яких виховується по десять і більше дітей.

З 1 квітня  2019 року з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей Урядом запроваджена державна щомісячна допомога багатодітним сім’ям. Кожна багатодітна сім’я має змогу отримувати на третю та наступних дітей до досягнення ними 6 річного віку щомісячну допомогу від держави у розмірі 1700 грн на дитину.  

Станом на 01.02.2021 у Львівській області допомогу багатодітним сім’ям одержує 16 641 сім’я на 19 045 дітей.

Також багатодітні сім’ї мають право на одержання допомоги малозабезпеченим сім’ям, за умови зайнятості обох працездатних батьків.

Станом на 01.03.2021 в області зазначену щомісячну допомогу одержують 6581 багатодітна сім’я, де виховуються 23 047 дітей. Середній розмір допомоги в області  – 5 733 грн.

Схожі повідомлення

У день народження путіна багато українців мріяли, що гідним «подарунком» для негідника – вбивці буде підрив Кримського мосту. І так сталося. Респект причетним до фейерверку!

admin3

ЗАХІДФЕСТ після дворічної перерви: для відвідувачів працюватиме центр вакцинації

admin2

Статки найбагатших українських бізнесменів за час війни зменшились на $20 мільярдів, – Forbes

admin3

Львівська 103 окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України запрошує на військову службу за контрактом в резерві.

admin3

История рабства (Історія рабства)

admin3

Поляк – українцю: а як ви збиpaєmecь вuгpaтu вíйнy npoтu Pocíї, якщo y вac всíх…

admin3