16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

У Львові поліцейські затримали зловмисника за підозрою у збуті «метадону»

Підозрюваного, 32-річного львів’янина, викрили оперативники кримінальної поліції спільно з слідчими та співробітниками інших підрозділів відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області.

Правоохоронці задокументували факти збуту зловмисником наркотичного засобу «метадон», а під час санкціонованого обшуку у його помешканні виявили та вилучили пакунки з речовинами, схожими на наркотичні засоби «метадон» та «канабіс», речовиною, схожою на психотропний засіб «амфетамін», макову солому, а також інші речові докази. Усе вилучене скеровано на експертне дослідження.

Зловмисник затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Схожі повідомлення

З березня один із комунальних тарифів зросте вчетверо

admin2

У Львові поліцейські оперативно затримали зловмисника, причетного до підпалу дверей церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ

admin3

Державна податкова служба України – Головне управління ДПС у Львівській області

admin3

Фонд Порошенка профінансує відбудову Музею Шухевича, знищеного російським “шахедом”

admin3

Спільні кроки до екологічної безпеки Львівщини

admin3

38 -річний стриянин задушив 17-річну дівчину, а потім закопав тіло: на Львівщині поліцейські розкрили вбивство 9-річної давності

admin3