16.5 C
Lviv
01.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Україна повернеться до кордонів 1991 року. До кінця року активні бойові дії знизиться практично до нуля, – Буданов

25 червня 2022 року.

Очільник ГУР МО заявив, що Починаючи з серпня відбудуться певні події, які продемонструють всьому світові, що починається переломний момент.

Як інформує Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3350124, про це начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов розповів в ефірі “ITV news”.

“Україна повернеться до кордонів 1991 року і ми не розглядаємо жодних інших сценаріїв. До кінця року активні бойові дії знизиться практично до нуля. Ми відновимо контроль над своїми територіями вже в осяжному майбутньому,” – зазначив Кирило Буданов.

Керівник воєнної розвідки України підтвердив, що частина успіху української армії у російсько-українській війні зараз залежить від міжнародної підтримки та відзначив нещодавню пропозицію Великобританії про навчання 10 000 українських військовослужбовців.

“Путін не досягне успіху. Це трагедія, до якої він привів Росію та Україну, і це закінчиться катастрофою для Росії. Нічого іншого,” – підсумував керівник воєнної розвідки України. 

Схожі повідомлення

Переможниця Нацвідбору на Євробачення Аліна ПАШ про підроблену довідку щодо її поїздки в окупований Крим: “Хочу вибачитися перед українцями”. І додала, що документ підробив її директор, з яким розриває стосунки

admin3

Кілька порад для швидкого пошуку роботи

admin

ЗСУ взяли на озброєння антиматеріальну гвинтівку “Алігатор”.Усі деталі, включаючи ствол, виготовлені українськими зброярами.

admin1

На річці Рось на Білоцерківщині під кригу провалились 4 дітей: двох врятовано, 2 дитини загинуло.

admin3

Аеромедична евакуація МВС і МОЗ: вперше з Львівщини до Києва гелікоптером доставили немовля

admin3

Посадовець Волинської ОДА із спільниками завдали збитків державі на 1,2 млн грн

admin3