16.5 C
Lviv
15.07.2024
Україна

В рамках проєкту «Аеромедична евакуація» поліцейським гелікоптером у Львівську облклінічну лікарню доставлено 20-річну стриянку з підозрою на інсульт

Відрадно, що Львівщина стає ефективним майданчиком, де Нацполіція України успішно реалізує проєкти, спрямовані на підвищення ефективності та дієвості правоохоронних органів.

До таких, наприклад, варто віднести проект «Мігрант», покликаний виявляти і карати порушників міграційного законодавства, а також черговий   проєкт «Аеромедична евакуація», який спільно ініціювали  МВС та Міністерство охорони здоров’я України.

Зокрема, він вже понад місяць успішно реалізується у Львівській області . Ефективність очевидна: впродовж вказаного періоду  гелікоптер Національної поліції Airbus Helicopters Н-145 здійснив майже тридцять рятувальних місій.

 А вчора, 8 листопада, гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив пацієнтку з гострим порушенням мозкового кровообігу зі Стрия до Львівської обласної клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Як зазначається у повідомленні ГУ Нацполіції України у Львівській області, у рятувальній місії взяли участь фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Бажаємо пацієнтці зі Стрия  швидкого одужання!

Схожі повідомлення

Генеральний штаб ЗСУ висловив рішучий протест проти обрання Укрпоштою дати 23 лютого для презентації поштових марок під назвою «Збройні Сили України. Сухопутні війська».

admin1

Тисяча за вакцинацію: законопроєкт підтримали

admin2

Рожеві калюжі на Рівненщині: красиво чи небезпечно?

admin2

Поліція Львівщини за крок до запровадження системи «Custody Records» , спрямованої на захист прав громадян та підвищення довіри людей до правоохоронців

admin3

ПЦУ просить Варфоломія позбавити престолу патріарха РПЦ Кирила

admin3

Секрет успіху агентства нерухомості: впровадження CRM-системи для ефективних продажів

admin

Залишити коментар