16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У лісі неподалік Нового Роздолу 81-річну жінку вкусила змія

З буянням весняної пори у лісі активізувалися плазуни. Тож громадянам слід бути уважними, аби не спровокувати змію на напад. Такий інцидент трапився вчора у лісі неподалік Нового Роздолу Стрийського району.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ ДСНС України у Львівській області.

25 травня о 23:26 до надзвичайників надійшло повідомлення, що в Львівську обласну клінічну лікарню, з діагнозом – укус змії, госпіталізовано жінку, 1941 року народження, мешканку с. Бориничі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс.

Пам’ятайте, якщо Ви випадково побачили змію поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.

Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

Схожі повідомлення

Єдиний рахунок: порядок використання та відмови від використання

admin3

На Міжнародному турнірі з ММА переміг боєць зі Стрия Роман Меленевич!

admin3

42 людей з Львівщини мають статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми

admin2

Внаслідок зіткнення з автобусом у Стрию травмований велосипедист

admin2

Сумна звістка надійшла в Новороздільську громаду – загинув військовослужбовець Андрій Горбяк, 1983 р.н.

admin3

“Народне” покарання: у Львові розфарбували машину водія-наркомана

admin2