16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Кадировці торгують російськими солдатами. За одного “ваньку” – 400 доларів, – Гончаренко

26 березня 2022 року.

чечня,кадировці

Народний депутат України Олексій Гончаренко оприлюднив інформацію, що кадировці за гроші повідомляють інформацію про російських солдат для їхнього подальшого знищення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3328892 з посиланням на інформацію Олексія Гончаренка у телеграмі. 

Гончаренко зазначив: “Неподалік Києва 2-3 дні тому було розбито групу розвідників ворога, дві бронемашини. Усього 8 200-х. Усі уродженці європейської частини Росії.

Як розповіли мені хлопці з передка, координати переміщення розвідгрупи їм передали українські волонтери. Маршрут збігався один в один. Самі волонтери не приховують, що купують їх у кадировців через зв’язкових в інтернеті.

Оплата провадиться в біткоінах. Ціна кумедна. Найменше 400 доларів за ваньку вийшло. Публікую це з дозволу моїх співрозмовників.

Кадировці продавати росіян не перестануть. Це їхні традиції. Їхня сутність. Потрібно на щось ролики для інстаграма знімати”. 

Схожі повідомлення

Портнов поїхав, але його антиукраїнська справа живе, – адвокат Новіков

admin3

Чи потрібно підвищення кваліфікації для вчителів?

admin

Облаштування слюсарної майстерні: верстати

admin

Перемога буде за нами! – командир Української Добровольчої Армії

admin1

Трансмісійні оливи: Ключові аспекти обрання і заміни для довговічності вашої автомобільної трансмісії

admin

Сусіди – від Бога! Про ненавязливе нагадування Лукашенка

admin2