16.5 C
Lviv
01.03.2024
Україна

Мати 18 р курсанта показала передсмертне смс від сина, – правду вже знає вся країна

Тіло 18-річного курсанта Львівського університету внутрішніх справ знайшли на території навчального закладу з вогнепальним пораненням в голову. Незадовго до цього він надіслав мамі останнє повідомлення. Про йдеться у повідомленні https://myzukrainy.net/.

“Мам, вибач за це, ти дійсно хороша мама, просто я дуже поганий син. Невдаха і слабак. Я тобі вдячний за все, бо ти реально багато зробила”, — читає мама курсанта Світлана Гульчук.

Світлана розповідає, син мріяв стати поліцейським.“ Він розказував, спочатку був в захопленні, що поступив. Сам поступав, ми нічим не допомагали, бо він вибрав цю професію, хотів стати поліцейським”, — каже мама загиблого.

Та вже під час навчання в університеті хлопець почав скаржитись батькам на тиск командира та керівництва вишу, каже тато хлопця Олег Гульчук:

“Зайшов старшина, він розказував, і каже: “Щось в мене сьогодні поганий настрій, так, ану давайте віджимайтесь всі!” І якшо не послухаються, то вже він наказував їх. Він просив багато раз, шо заберіть мене, бо тут нестерпно. Ми не думали… він така домашня дитина був, то ми вмовляли: потерпи, будеш мати освіту”.

Батьки юнака наголошують, їх син написав передсмертну записку. За їх словами, її бачили інші курсанти.

“Діти між собою писали, що записку бачили, але вона щезла. Хтось бачив заголовок, перші рядки: ви мені погрожували, ви добились свого. І розписав все, як було, всі прізвища, але ця записка зникла. А тепер кажуть, що записки не було. Записка все-таки була!” — каже мама Дмитра.

Як повідомила керівниця пресслужби Львівського університету внутрішніх справ Галина Лемішко, зараз у навчальному закладі триває службове розсідування. На цей час від виконання обов’язків відсторонили декана факультету №3 Степана Гнатюка.

Схожі повідомлення

24-річна дівчина врятувала життя бійцю під обстрілами російських снайперів

admin1

Найважча робота на війні – це бути піхотою

admin3

Покарати або помилувати?

admin3

Єдиний гол новороздільця, гравця львівського “Руху” Віталія Романа у матчі молодіжних збірних України та Північної Ірландії у відбірковому турнірі до Євро-2025 U-21 став переможним!

admin3

Правоохоронці навчали львівських учнів молодших класів навичок безпечної поведінки у разі виникнення НС

admin3

Інформація щодо реєстрації ввезеного з-за кордону авто на період дії воєнного стану

admin3

Залишити коментар