16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Знищено ворожі ДРГ, які намагалися зайти в тил в районі Щастя, Станиці Луганської, Лобачевого та Біловодська, – ООС

25 лютого 2022 року

Знищено ворожі ДРГ, які намагалися зайти в тил в районі Щастя, Станиці Луганської, Лобачевого та Біловодська, - ООС

Станом на 07.00 ранку 25 лютого ситуація в Донецькому оперативному районі залишається контрольованою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ  https://censor.net/ua/n3319041 із посиланням пресцентр ООС.

“Російські війська продовжують обстрілювати позиції Об’єднаних сил, міста та об’єкти цивільної інфраструктури. В районі Щастя, Станиці Луганської, Лобачевого та Біловодська вночі ворожі диверсійно-розвідувальні групи неодноразово намагалися зайти у тил наших військ, але були вчасно виявлені та знищені. Українські захисники нанесли артилерійські удари по вогневих позиціях та скупченнях російської техніки. Інформація про втрати противника уточнюється. Об’єднані сили впевнено утримують власні позиції та дають гідну відсіч загарбникам”, – йдеться у повідомленні.

Схожі повідомлення

Українка – друга жінка в історії, яка отримала одну з найпрестижніших математичних премій

admin2

Вимагав гроші у підприємця – тепер прохатиме суд про менший термін

admin3

Ігор “повернеться” додому попередньо 10 квітня…

admin2

24-річний воїн загинув у зоні ООС

admin2

Що варто усвідомити Україні і світу про ЗСУ

admin3

Подорож Києвом на орендованому автомобілі: що потрібно знати?

admin