16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

50-річний рецидивіст попався “на гарячому”: у Львові поліцейські затримали розповсюджувача наркотиків під час збуту «метадону»

Що й казати, схоже, бувалий представник львівського кримінального світу із поважним досвідом наркозбувача таки втратив “кваліфікацію”. Утім, слід віддати належне і правоохоронцям, які у вуличному людському потоці зуміли вирахувати і затримати зловмисника.

Як повідомляє пресслужба ГУ НП України у Львівській області, оперативники та слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 за підтримки оперативних служб поліції Львівщини, раніше вже судимий за наркозлочини 50-річний львів’янин неодноразово збував наркотичний засіб «метадон» на території міста.

Позавчора, 5 лютого, правоохоронці затримали його 5 лютого у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України під час збуту наркотиків на перехресті вулиць Тісна та Широка у Львові. Затриманого поміщено в ізолятор тимчасового тримання.

Слідчі повідомили наркозбувачу про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, триває. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

Досудове розслідування триває.

Схожі повідомлення

Через ракетні удари ворога на Львівщині знеструмленими залишаються понад 200 населених пунктів

admin3

Ще один шахрай з Донеччини ошукав літню львів”янку на тисячі дол. США. Утім, і його затримали правоохоронці

admin3

На горі Лисівка біля м.Винники львівські археологи виявили унікальне оборонне поселення, віком 3500-4500 рр. до н.е.

admin3

Метод влаштування напівсухої стяжки

admin

Геотекстиль: Властивості, Застосування, Переваги та Недоліки

admin

Анімаційний мультфільм “Мавка” – потужний крок в майбутній розвиток українського кінематографу

admin3