16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

З Львівщини депортували азербайджанця-“розбійника”

Спершу він відбув покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі.

Іноземця, який після приїзду в Україну увійшов в склад одного з організованих злочинних угруповань на Львівщині, депортували”. Про це інформує управління СБУ у Львівській області.

43-річний громадянин Азербайджану був активним учасником організованого злочинного угрупування, яке причетне до вимагання, грабежів та розбоїв.

За свою злочинну діяльність азербайджанець був засуджений Галицьким судом Львова та відбував покарання у вигляді позбавлення волі на 3,5 роки.

Після відбування покарання СБУ примусово повернула іноземця до Азербайджану.

Схожі повідомлення

Рятувальники витягнули тіло жінки, 1961 р.н., з колодязя в с. Заболотівці поблизу Жидачева

admin3

Стрийський район: вогнеборці ліквідували займання в господарській будівлі у с.Дашава

admin3

Очільник Львівщини Максим Козицький відвідав ДМЗ «Карпати»

admin2

Жахливе ДТП біля Красова. Загинула дитина…

admin2

У Сколе при пожежі загинула 89-річна власниця будинку

admin2

Уродженець Старосамбірщини воював на боці росії

admin2