16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Школи Новороздільської громади – на “дистанційку”

З 8 по 12 листопада, на тиждень, школярі Новороздільської територіальної громади будуть навчатися дистанційно, навіть учні початкових класів.

Наразі, оскільки – червона зона. Таке рішення прийняла комісія з ТЕБ та НС Новороздільської міської ради.

Через тиждень, напевно, буде чергове засідання.

Батьки, звісно, не в захваті, але, найімовірніше, стовідсоткової вакцинації не вдалося досягнути, отож, щоб не відсторонювати від роботи педагогів (як передбачено постановою Кабміну), і прийнято таке рішення.

Дошкільні навчальні заклади працюватимуть, як звикло. Уряд пішов “на поступку”, тож до роботи допускають і тих працівників, котрі вакциновані один раз.

Схожі повідомлення

НАПУЧУВАННЯ

admin3

Чергова творчість Степана Семерака

admin2

Церкву московського патріархату вигнали “геть” з Миколаєва

admin2

Привіт всім! Мене звати Лапка і 6 днів тому мене знайшли на вулиці…

admin3

Урок пам’яті: депортація українців у 1951-му і у… 2022-му…

admin2

10 років тому: фотоспогади – як усе починалося

admin2