16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Рятувальники виймали людей з ями у Трускавці

27 жовтня о 14:31 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Трускавець на вул. Стуса,14 Дрогобицького району двоє людей впали в яму, глибиною близько чотирьох метрів, та не можуть самостійно вибратись.

До місця події було направлено рятувальників 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Трускавець.

Рятувальники за допомогою штурмової драбини спустились в яму, обв’язали людей ременями та рятувальною мотузкою витягнули на поверхню та передали медикам.

Медичної допомоги потерпілі не потребували.Для надання допомоги залучалось 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спецтехніки.

Схожі повідомлення

У Стебнику чоловік обікрав будинок

admin2

Стрийщина втратила двох молодих захисників

admin2

Один день з життя представника Президента України, або Як у Стрийській РДА нагороджували рідних загиблих героїв російсько – української війни, зокрема, і новорозділсьців …

admin3

Сезон змій: перші жертви

admin2

Новорічно-різдвяний конкурс розкрив таланти громади

admin

Біла Гора “забрала” пластуна з Городоччини

admin2