16.5 C
Lviv
17.11.2025
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Про цю страшну звістку вже декілька днів знає вся громада. Але лише тепер надійшли офіційні документи , у яких підтверджується, що активний учасник АРАТТИ, військовий розвідник, новорозділець Ігор ІЛЬЧИШИН загинув у бою з ворогом 1 жовтня 2025 року

Про це йдеться у повідомленні міського голови Ярини ЯЦЕНКО на офіційній сторінці у Facebook:

Про цю страшну звістку вже декілька днів знає вся громада. Але лише тепер офіційні документи надійшли.

ІЛЬЧИШИН ІГОР ГЕННАДІЙОВИЧ, 1984р.н., , новорозділець, активний учасник АРРАТИ, військовий розвідник загинув 1 жовтня 2025 року в районі населеного пункту Приморське Запорізької області під час виконання бойового завдання, проявивши мужність і героїзм у захисті Батьківщини.

Від імені всієї громади висловлюю співчуття рідним та близьким воїна.

Світла пам’ять Герою!

Схожі повідомлення

Також з сумом повідомляємо про смерть колишнього військовослужбовця Гірняка Андрія Володимировича, 1981 року народження.

admin3

165 – великому Франку!

admin2

Чергова група у новороздільському садочку

admin2

Долучайтеся до акції прибирання міського озера!

admin2

Переможці конкурсу малюнків «Розділля очима дітей»

admin2

Історія про те, чого могло б і не бути: 20 дітей військовослужбовців та загиблих Героїв нашої громади відбули у 2-тижневий відпочинок в Італії

admin3