16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

“Особливий” “Школярик” для Новороздільської громади

Сімом громадам Львівської області передали спеціалізовані шкільні автобуси

Сьогодні в Новороздільську громаду прибув спеціалізований шкільний автобус. Вартість – 2,6 мільйонів гривень. Був придбаний коштом обласного та за співфінансування місцевого бюджетів – 30 відсотків з міського бюджету (780 тис грн).

Комплектація транспорту дозволяє зручно добиратися на навчання також дітям з інвалідністю.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, «Школярики» отримали такі громади: Рава-Руська; Бродівська; Заболотцівська; Поморянська; Новороздільська; Мостиська; Новояворівська громади.

Передав автобуси та вручив ключі від них головам громад заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Загалом Львівська ОВА закупила 8 спеціалізованих «школяриків». З них 7 передали сьогодні, один раніше – Навчально-реабілітаційний центр “Левеня”.

«Нагадаю, Львівська область централізовано придбала 126 шкільних автобусів – замість тих, які громади віддали на потреби армії, а також тих, які потребували заміни через термін експлуатації. Усіх їх виготовляють на українському підприємстві, з максимальною кількістю українських комплектуючих.

Через атаки окупантів минулого року виробник зміг передати 80 із цих автобусів. Наступну партію нових «школяриків» очікуємо наприкінці січня. Усі 126 автобусів отримаємо у першому кварталі цього року. Також цьогоріч плануємо закупити ще 41 автобус, щоб повністю закрити потребу нашої області у транспорті для довезення учнів», – зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, у 2021 році Новороздільська громада придбала один звичайний шкільний автобус, але навіть роблячи два рейси зранку, він не закриває потреби у перевезенні.

Схожі повідомлення

Ярмаркувала Новороздільська школа №3 ім. А. Гергерта

admin2

Кривава бійка у Гранки-Кутах

admin2

На ювілей – благодійний ярмарок

admin2

26 і 27 жовтня – графік відключень

admin2

Напередодні Різдва Новороздільська громада відправила чергову волонтерську допомогу в м. Покровськ Донецької області

admin3

Успіх  футболістів міської ДЮСШ  на міжнародному турнірі у Польщі: друге  місце і тільки один програш у фіналі – у післяматчевих пенальті

admin3

Залишити коментар