16.5 C
Lviv
15.04.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Важливі рішення 65-ї сесії міської ради: про фінансування на придбання дронів для військвових з нашої громади, про придбання квартир для воїнів, що отримали інвалідність, про співфінансування для табору “Діти Героїв”, про поправки для заохочення обдарованих випускників та про інше…

Про це йдеться у вчорашньому повідомленні на Facebook – сторінці міської голови Новороздільської громади Ярини ЯЦЕНКО:

Про прийняті рішення 65 сесі міської ради, що відбулася сьогодні:

✅️Продовжуємо підтримку військових:

✔️ Виділили фінансування для придбання дронів для військових з нашої громади.

✔️ Прийняли рішення щодо придбання квартир для воїнів, що отримали інвалідність. Всього буде придбано 5 квартир. Для придбання ще 5 квартир очікуємо погодження. Нагадаю, минулого року для хлопців придбано 4 квартири. На придбання квартири можуть претендувати воїни з інвалідністю 1-2 групи за державною програмою , та з інвалідністю 3 групи за обласною програмою, які потребують поліпшення житлових умов та стоять на житловій черзі у міській раді.

✔️ Виділили співфінансування для табору “Діти Героїв”, що організовує ГО “Скіф” та вже став традиційним. Цього року планується відпочинок 55 дітей військовослужбовців нашої громади, а також до них долучиться група з 10 дітей Нижньоосироватської громади Сумської області.

✅ Галузь освіти:

✔️️Внесли необхідні поправки аби заохотити обдарованих випускників. Цьогоріч маємо 26 дітей які закінчуюють школу з відзнакою, а також одну ученицю, Анастасію Танчак, Новороздільського ліцею ім.В.Труша, що набрала 200 балів з української мови . Свято випускника відбуватиметься вже цієї суботи, 28 червня о 16.00. Запрошуємо.

✔️Прийняли рішення аби завершити встановлення системи пожежно-охоронної сигналізації та системи відеоспостереження у Новороздільському ліцеї імені.В.Труша

✔️Виділили кошти для ремонту приміщень з метою облаштування навчального осередку предмету ‘Захист Украни” в Новороздільському ліцеї імені.В.Труша. Навчальне обладнання вже закуплено. Тож плануємо, що осередок діятиме вже з нового навчального року.

✔️ Виділили кошти ДЮСШ для господарки на стадіоні “Галичина”, зокрема ремонту підпірних стінок, дренажної системи та заміни люків.

✔️Виділили кошти для виготовлення правовстановлюючих документів на будівлі ЗЗСО 4 та ЗЗСО 3

✅️Безбар’єрність:

✔️ Затвердили Схему безбар’єрного маршруту містом. Нажаль маємо визнати, що в нас є замало місць, де люди з порушенням опорно-рухового апарату, мами з калясками тощо могли рухатися безба’єрно. Цьогоріч плануємо виправити ситуацію біля поліклініки. ✔️Виділили також додаткові кошти на ремонт доріг.

✅️ Розглянули блок земельних питань.

Що на фото: Військові дякують громаді за підтримку, виділені бюджетні кошти та волонтерську діяльність

Ярина ЯЦЕНКО

Схожі повідомлення

Спогад про останню зустріч з полеглим Героєм України Андрієм МЕЛЬНИЧУКОМ

admin3

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 7 грудня

admin2

На фронті загинув смертю хоробрих новорозділець Володимир БРАТЦІВ

admin3

ART-STONE – власне виробництво пам’ятників у Новому Роздолі

admin3

Наша “Веселка” посіла тричі найвищу сходинку танцювального п’єдесталу

admin2

Волонтерська група Нового Роздолу працює – долучайтеся!

admin2