16.5 C
Lviv
19.07.2025
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У ореолі вагомих досягнень, визнання і творчого поступу до нових вершин відзначив колектив Новороздільської школи мистецтв імені Олега Рудницького 60-річчя заснування!

Про це йдеться у повідомленні на Facebook – сторінці Новороздільської міської ради:

60-річчя Новороздільської школи мистецтв імені Олега Рудницького: святковий концерт у МБК “Молодість”

7 червня у Міському будинку культури «Молодість» відбувся ювілейний концерт з нагоди 60-річчя з часу заснування Новороздільської школи мистецтв імені Олега Рудницького.

Цей мистецький заклад є одним із важливих осередків культури нашої громади, який упродовж десятиліть відкриває дітям та молоді світ музики, живопису, співу та хореографії. За ці роки школу закінчили тисячі випускників, багато з яких пов’язали своє життя з мистецтвом, стали професійними музикантами, художниками, викладачами.

Ювілейний концерт став своєрідним підсумком творчої діяльності школи. На сцені виступали учні та викладачі, звучали сольні й ансамблеві номери, а також вокальні та хореографічні композиції. У фойє МБК була розгорнута виставка художніх робіт вихованців образотворчого відділення.

Участь у святковому заході взяла міський голова Ярина Яценко. У своєму привітанні вона наголосила на важливості мистецької освіти у житті громади, подякувала педагогічному колективу за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі.

З нагоди 60-річного ювілею міський голова вручила подяки Новороздільської міської ради викладачам школи за вагомий внесок у розвиток культури міста, популяризацію мистецтва та підтримку талановитої молоді.

Новороздільська школа мистецтв — це не просто навчальний заклад, а творче середовище, яке формує естетичні цінності, розвиває індивідуальність кожної дитини і збагачує культурне життя Нового Роздолу.

Щиро вітаємо колектив школи, її вихованців та випускників із поважною річницею. Бажаємо подальших успіхів, натхнення та нових творчих звершень!

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Схожі повідомлення

Про воїна Олега Кузенка: майже через три роки невідомості – чи він живий, чи перебуває в полоні, зустрічатимемо Героя в Новому Роздолі

admin3

Про закінчення навчання у школах Новороздільської громади

admin2

І вербичку освятити, і долучитися до благодійності… – можна, придбавши вербу у магазині “Конвалія”

admin2

Новий Розділ: графіки освячення пасок і розклади Богослужінь у новороздільських храмах

admin2

Нагорода Ростислава БАЛЬЗАНА – визнання мужності і самовідданості старшого лейтенанта

admin2

Кубок Львівщини -2023: команді ФК “Новий Розділ” тричі “Слава!” за перемогу над ФК “Мостиська!

admin3