16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У Стрию – дві молоді жертви чадного газу

У місті Стрий, що на Львівщині двоє людей загинули від отруєння чадним газом.

24 січня о 19:09 год. надійшло повідомлення, що в м. Стрий по вул. Колесси, 38, в квартирі на другому поверсі двоповерхового житлового будинку, виявлено тіла 2-х осіб, які, ймовірно, отруїлись чадним газом. Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Подія трапилася у Стрию на вулиці Колесси, 38. Там у квартирі на другому поверсі ввечері, 24 січня, знайшли тіла 28-річного чоловіка та 23-річної жінки. Попередня причина смерті – отруєння чадним газом.

Квартира, де загинули люди, обладнана ПГ-2, газовою пічкою, газовим конвектором. Газопостачання до помешкання тимчасово відключене. Обставини та причини отруєння встановлюють.

Схожі повідомлення

За базу відпочинку на Стрийщині на торгах змагалися 83 учасника

admin2

“Кохавинці” нараховано збитків за забруднення земельних ресурсів

admin2

Викрадача авто у Різдво затримано

admin2

Львів’яни проводять екскурсії для переселенців

admin2

Постраждалу у ДТП 16-річну дівчину гелікоптером доставили до львівської лікарні

admin2

На Стрийщині відремонтують три дороги

admin2