16.5 C
Lviv
30.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У с. Берездівці відкрився Молодіжний центр

Зокрема, як йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Новороздільської міської ради у Facebook, 29 листопада, у селі Берездівці, в приміщенні Народного Дому, урочисто відкрили молодіжний центр. Це сучасний простір для розвитку й реалізації: , для навчання та спілкування молоді Новороздільської громади.

Проєкт реалізували у співпраці з Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівський обласний молодіжний центр , громадською організацією «ПІ «Теплиця» та Дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine).

Новий молодіжний центр стане місцем для тренінгів, освітніх заходів, культурних подій і волонтерських проєктів. Молодь зможе отримувати знання, брати участь у соціальних програмах та реалізовувати власні ініціативи.

Цей простір відкритий для всіх, хто бажає долучитися до змін у своїй громаді, розвиватися та брати участь у цікавих заходах.

Якщо ви мешкаєте в Новороздільській громаді — не зволікайте!

Схожі повідомлення

16 квітня у місті Новий Розділ відбувся культурно-громадський захід церкви «Життя», приурочений до світлого свята Великодня

admin3

Допоможіть віднайти сережку

admin2

Поступив дзвінок про замінування міської ради

admin2

Новороздільська громада провела в останню путь Героя України Юрія СТОМАРІВСЬКОГО

admin3

Skif – ч-е-м-п-і-о-н!!!

admin2

У неділю, 14 квітня, на стадіоні “Галичина” відбудеться стартовий матч Першої ліги Львівщини- 2024: ФК “Новий Розділ” зіграє з СОК «Пульс – Авангард»(Жидачів) !

admin3