16.5 C
Lviv
25.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Всього декілька годин минуло після редакційної інформації “Як довго ще мешканцям будинків №№2 та 4, що по пр. Шевченка, вдихати сморід від пошкодженої каналізаційної труби? Бо ж доступ ремонтникам заблокувало реліктове дерево, а коли його зрізали – громіздкий пень і розлоге коріння. Коли його викорчують, невідомо. Тож “смердючі потічки” не висихають…”, а комунальники таки викорчували пнище платана. Молодці!

Саме так, вчора,29 листопада, невдовзі після повідомлення репортера “ВР” про вказану проблему, працівники комунального підприємства таки знайшли спосіб, аби вирішити цю непросту проблему. А відтак – забезпечити ремонтикам ТОВ “Енергія – Новий Розділ” доступ каналізайної труби, виявити та усунути пориви. Мабуть, роботи почнуться вже на початку наступного тижня. А отже, вже недовго мешканцям вказаних будинків залишилося терпіти незручності і специфічні “запахи”…

Схожі повідомлення

Щиро вітаємо з професійним святом — Днем медичного працівника!

admin3

Великий футбол на новороздільському “Хіміку”

admin2

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів: і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Укрпошта працює

admin2

До підтримки Гранки-Кутів у їх екологічній “війні” долучився народний депутат Тарас Батенко

admin2

Чорнобиль — біль і пам’ять України: пошанування ліквідаторів і спогади очевидців

admin2