16.5 C
Lviv
22.07.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Розшукується підозрюваний у скоєнні подвійного вбивства у Шептицькому районі Львівської області

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Поліція Львівської області” у Facebook:

Увага, розшук‼️

За підозрою у скоєнні подвійного вбивства у Шептицькому районі, Львівської області, правоохоронці розшукують Палія Андрія Васильовича, 1988 року народження, мешканця Шептицького району.

Прикмети розшукуваного:

вік – 36 років,

зріст – 175 см,

міцної статури,

волосся темне, коротко підстрижене.

Особливі прикмети: відсутня половина вказівного пальця на лівій руці, на правому плечі – татуювання, ліва нога дещо коротша за праву.

До усіх, хто володіє інформацією, що допоможе встановити місце перебування розшукуваного, просимо зголоситись на оперативну лінію 102 або за номером 067 496 00 97.

Увага❗️ Не вчиняйте жодних дій для самостійного затримання розшукуваного або схожої на нього особи. Зловмисник може бути озброєний.

Схожі повідомлення

Юний львівський піаніст- віртуоз з новороздільським корінням Олександр Костишин – лауреат обласної премії «Талановита Львівщина 2023»!

admin3

Львів’янин роками розбещував свою доньку. Взято під варту

admin2

Уночі на Львівщину прилетів ворожий безпілотник: він маневрував, тож ППО збило його за межами області

admin3

У професійному боксі новорозділець Євген РОЗЛУЦЬКИЙ дебютував із дострокової перемоги нокаутом над чемпіоном світу та України з кікбоксингу на благодійному турнірі з професійного боксу на підтримку ЗСУ, який відбувся у Львові!

admin3

3 тисячі доларів за призначення інвалідності – у Львові правоохоронці викрили 73-річну лікарку, яка вимагала у пацієнта вказану суму

admin3

Чому варто вступати в Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова

admin