16.5 C
Lviv
26.07.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Ігор КЛИМЕНКО: деталі затримання вбивці Ірини Фаріон у м. Дніпро

Про це йдеться у повідомленні Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка у повідомленні на сторінці “Поліція Львівської області” у Facebook:

Є достатньо доказів стверджувати, що саме затриманий стріляв у мовознавицю. 139 годин безперервної роботи величезної команди оперативників, слідчих, кримінальних аналітиків, експертів, інших поліцейських служб, співробітників Служби безпеки України.

Перевірили кожен куточок по маршруту відходу стрільця та обшукали близько 100 га лісу.

Врешті підозрюваного вистежили. Встановили особу. Маючи його фото, це була справа часу: смарт-камери відеоспостереження зловили його всюди.

Ідентифікація зловмисника та його затримання – кропіткий процес, який вимагав найвищого професіоналізму, витримки та дисципліни, щоб не зробити жодної помилки. Дякую усій команді!

Про фігуранта: 18 років, мешканець Дніпра. Під час підготовки до злочину він орендував щонайменше три квартири у Львові.

Зараз затриманий в руках поліції. Важливо дізнатися всі деталі. Наразі слідство схиляється до думки, що стрілець – лише виконавець.

Більше інформації згодом. Допрацьовуємо.

Схожі повідомлення

Проросійська агентура не дрімає, а вперто поширює серед довірливих громадян наративи, що вводять в людей в оману, породжують розгубленість та протистояння. Не вірмо!

admin3

На хабарі 15 тис грн “за сприяння” у вирішенні питання поліцейські Львівщини затримали заступника голови однієї з ОТГ

admin3

Троє грабіжників напали на перехожого поблизу Головного залізничного вокзалу у Львові і, завдавши побоїв, пограбували

admin3

У Львові обговорили концепцію відбудови Музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича

admin3

Масштабна ДТП у с. Зубра за участі 3-х водїів – з Нового Роздолу, Тернополя та мешканця Закарпатської області: четверо травмованих

admin3

За фактом побиття першокурсників одного з училищ на Львівщині розпочато кримінальне провадження

admin3