16.5 C
Lviv
23.07.2024
Стрийщина

Обмін досвідом і думками, який днями організувала Агенція Travi в Брюсселі, наближає українців до бельгійського ринку праці

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Iryna Kravets в місті Brussels, Belgium.

Зовсім інше трудове законодавство, незвичні для нас види трудових договорів, безліч вакансій “по розміру”, відмінності у ментальності, особливості співбесід і, звісно, мовний бар’єр…це лише поверхневий перелік труднощів, з якими зустрічаються українці тут. Люди-містки між роботодавцями і потенційними працівниками охоче слухали нас, своїх колег, які зовсім недавно самі проходили крізь ці труднощі.

#українці_в_Бельгії, пишіть мені якщо маєте потребу порадитися чи просто отримати підтримку. Господь вкотре підтримав мої наміри і посилає ресурси допомагати іншим.

ВІД РЕДАКЦІЇ. Бодай коротко нагадаємо основні вихідні дані авторки повідомлення у Facebook. Отже, Ірина Кравець – уродженка м. Нового Роздолу 1985 р.н. Юрист за фахом, До виборів на посаду міського голови Новороздільської міської ради восени 2020 р. , на яких поступилася чинній очільниці Ярині Яценко, Ірина Кравець займала посаду секретаря ради та здійснювала повноваження міського голови м. Новий Розділ. Була депутаткою Новорозділської міської ради VI скликання як секретар ради з питань земельних відносин та VII-го як секретар ради. Була депутаткою Львівської обласної ради, але у листопаді 2023 р. достроково склала депутатські повноваження.

Крайні декілька років із сім’єю живе у Бельгії, активно займається громадською роботою, просуває проукраїнські ініціативи, про що, власне, свідчить і вказане вище повідомлення.

Схожі повідомлення

На “Азовсталі” загинув медик з Поморян

admin2

На Стрийщині запрацювала мобгрупа з протидії домашньому насильству

admin3

8 років за вбивство ходорівського пенсіонера

admin2

ДТП у Пісочній

admin2

На Львівщині вакциновано понад 1,7 млн людей

admin2

На Стрийщині два сільські хлопці, погрожуючи зброєю, побили своїх знайомих із сусіднього села. Поліцейські затримали зловмисників

admin3

Залишити коментар