16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

Воїна – новороздільця Дмитра БРАТИНУ нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно

Указом Президента України від 08 січня 2024 року за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено БРАТИНУ Дмитра Васильовича, який помер у госпіталі внаслідок важкої травми отриманої під час бойових дій на Запорізькому напрямку.

Начальник другого відділу (м. Миколаїв) Стрийського РТЦК та СП підполковник Михайло Романович офіційно вручив державну нагороду України родині загиблого Героя.

Ми ніколи не забудемо і не пробачимо!

Вічна і світла пам’ять полеглим Захисникам України!

Новороздільська міська рада 

ВІД РЕДАКЦІЇ. У вінок пам’яті про  Воїна – земляка пропонуємо редакційну публікацію із добірки «Полеглі Герої Новороздільської громади»

Дмитро БРАТИНА

19 жовтня 1999 – 25 серпня 2023

Дмитро народився і виріс у Новому Роздолі, навчався у Новороздільській  ЗЗСО №5. Дмитро був розумним, активним хлопчиною, відкритим і виваженим. Згодом навчався у Новороздільському професійному фаховому коледжі на факультеті ОРАТ (обслуговування та  ремонт автомобільного транспорту).

Після служби в армії Дмитро працював у Стрию, на підприємстві «Леоні», звідки  і мобілізувався в лави ЗСУ навесні  2022 року.  Відразу був скерований у підрозділ у Запорізьку область. Через певний час, влітку 2023-го  Дмитра відкомандирували із підрозділу на Запорожчині  на навчання на Яворівський полігон на підвищення кваліфікації з управління ПТРК.

Дмитро був сповнений мрій і бажань реалізувати свій потенціал. мріяв з другом-десантником Романом після Перемоги відкрити в місті «Тату-бар». Дмитро і в школі, і в коледжі дуже гарно малював, от вони  і мріяли поєднати  його хист та Романову наполегливість  для  спільної «бізнесової» справи.

Перший день нового 2022-го року подарував  Дмитру нові ніжні  відчуття – саме  цього дня на новорічній вечірці Дмитро познайомився із старшокласницею Танею із сусіднього Роздолу і відтоді вони стали нерозлучними друзями. На жаль, ненадовго.  

 Під час виконання бойового завдання Дмитро отримав важке поранення в голову і  з 16 серпня  перебував на лікуванні у військовому госпіталі, боровся за своє молоде  життя до останнього подиху,  але 25 серпня помер від поранень несумісних з життям…

Дмитро Братина похований на Алеї Героїв у м. Новий Розділ.

У Дмитра залишилися мама Оксана  і тато Василь, вітчим Михайло, молодший брат Ігор.

Схожі повідомлення

Ольга ГАНАЧЕВСЬКА: «Маєте ідеї – пишіть, приходьте, обговоримо!»

admin2

Де у Новому Роздолі можна віддати одяг на благодійність?

admin2

Перше засідання Ради з питань ВПО. Проводитиметься опитування

admin2

Новороздільська школа мистецтв імені Олега Рудницького – естетика у всьому

admin2

30 квітня 1971 року троє новороздільських дев’ятикласників із СШ №3 вивісили на водонапірній башті у Малехові синьо – жовтий прапор. Без перебільшення, це був справжінй подвиг. От чи належно оцінений в наш час?…

admin3

Консультації городникам “Осінні роботи в саду і городі”

admin3

Залишити коментар