16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Абілітаційні заходи для військовослужбовців

Щораз більше створюється заходів і засобів для фізичної та психологічної реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей – нагальна і актуальна потреба.

Завідувач відділенням по роботі із захисниками та захисницями і членами їх сімей, який створений при Новороздільському центрі надання соціальних послуг (знаходиться у будинку управління соцзахисту по вул. Чорновола, 7), Євген Стасишин інформує мешканців Новороздільської громади про такі можливості.

Щодо можливості проведенні абілітаційних заходів для військовослужбовців, ветеранів, ветеранів після пораненення та членів їх родин, цивільних осіб, постраждалих внаслідок бойових дій, на базі інклюзивного просторупідтриманого проживання НАВ (Lviv HABilitation Center).

Основною задачею абілітації є набуття і відпрацювання нових навичок, необхідних для якісної та нетравматичної інтеграції ветерана\особи, яка постраждала внаслідок бойових дій в суспільство, спільноту (сім’ю, територіальну громаду, робочу спільнотутощо), після поранення та реабілітації фізичного та\чи психічного здоров’я.
Детальну інформацію про даний проект можна отримати за посиланням:
https://www.instagram.com/habilitation.ua?igsh=YjBybXM1MWxkM3dq\

Звертайтеся у відділення по роботі із захисниками та захисницями і членами їх сімей,повідомляйте новини знайомим.

Схожі повідомлення

Новороздільський ДРАЦС про демографічну статистику у 2021, 2011, 2001-му…

admin2

Skif – ч-е-м-п-і-о-н!!!

admin2

У Новому Роздолі відкрили ще один центр вакцинації

admin2

Розшукується мешканка Нового Роздолу

admin2

22 липня, Малехів – не буде води

admin2

«Знахідка» Ольги Берези

admin2

Залишити коментар