16.5 C
Lviv
24.05.2024
Новороздільська ОТГ

Претенденти на посаду директора ЗОШ №2 – достойні і фахові люди, але ми переконалися, що М. М. Куртий вирізняється особливими управлінськими якостями, спрямованими на ефективне вирішення шкільних проблем

Лист з приводу

Із засобів масової інформації ми дізналися, що згідно з рішення Новороздільської міської ради від 29.04.2021р.  №386 «Про проведення конкурсу на посаду директора Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Новороздільської міської ради Львівської області» оголошено конкурсний відбір на посади директорів комунальних закладів загальної середньої освіти

Не маємо жодних сумнівів у тому, що завданням цього конкурсу є максимально кваліфікований, професійний відбір кандидатів із проведенням всебічного аналізу їх особистісних характеристик, управлінських навичок, прагнень та досягнень на ниві освітньої діяльності. Проте просимо звернути Вашу увагу на те, що одним із ключових напрямів реформи освіти є повсякчасна тісна взаємодія й співпраця між учителем, учнем і батьками, які об’єднані спільними цілями. Тому ми просимо шановну конкурсну комісію про те, щоб наша думка з приводу нині виборчої посади директора школи була врахована під час голосування та оголошення рішення стосовно кандидата, з яким буде укладений контракт.
   За останні два роки наша школа набула суттєвих змін, особливо в матеріальному забезпеченні: замінено вікна, встановлено пожежну сигналізацію та охоронну систему сигналізації, замінено двері в деяких кабінетах, облагороджено кабінет учительської новими меблями, освітленням та елементами декору, покращено wi – fi-зв’язок.
   Керівник школи сповнений сил, енергії, натхнення, якими заряджає весь колектив на досягнення. За час роботи на посаді виконувача обов’язків директора Мар’ян Миколайович показав себе справжнім  лідером та прогресивним очільником. Щодня ми з неосяжним захопленням та подивом спостерігаємо за тим, як самовіддано, безкорисливо, щиросесердно він працює задля блага нашої школи, створюючи комфортні умови праці та навчання для кожного члена освітнього процесу. Школа працює на високому рівні завдяки його мудрому керівництву навчально-виховним процесом.
Ми  хочемо працювати під керівництвом людини, яку глибоко поважають, якій цілком довіряють, яка створює всі умови для розвитку творчої ініціативи педагогів і забезпечення випускників ґрунтовними знаннями.
   Навчально-виховний процес відбувається за тісної співпраці з батьками. Ми, батьки учнів школи,  вільно обговорюємо будь-які питання життя школи й в партнерському діалозі приймаємо рішення. Будь-хто з нас може без жодних перешкод і в будь-який час звернутися до директора школа, який заслуговує особливої уваги. Завдяки його зусиллям школа має покращений вигляд. Створено комфортні умови для навчання та дозвілля в школі, панує доброзичлива партнерська атмосфера.
   Куртий М.М. на посаді виконувача обов’язків показав себе здібним адміністратором та організатором. Високий рівень управлінської культури директора школи характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створеним у колективі сприятливим соціально-психологічним кліматом, розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності вчителів школи, колегіальним підходом до управління школою, використанням сучасних технологій управління та формування стратегії розвитку школи, що ґрунтується на глибокому аналізі кадрового, навчально-методичного й матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу. Мар’ян Миколайович дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів, педагогів, працівників школи. В.о. директора турбується не тільки про сьогоднішній день, а й завбачливо створює перспективи на майбутнє.
   Сьогодні, у час економічної нестабільності, він докладає всіх зусиль для відродження та збереження нашого навчального закладу. Свої професійні вміння та навички втілює в розвиток школи, оскільки вона має виховати людину з новим мисленням, світоглядом, здатну до творчості, ініціативи, з яскраво вираженою, активною громадянською позицією, з почуттям обов’язку та відповідальності перед суспільством.
   Трудовий колектив школи та батьки учнів оцінюють роботу в.о. директора на відмінно, цим листом-зверненням висловлюють цілковиту підтримку діяльности Куртого М.М., відданого справі керівника, який наполегливо відстоює інтереси всіх учасників освітнього процесу, та сподіваються на подальшу перемогу на виборах директора.
   З повагою ‒ трудовий колектив та батьки учнів Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Новороздільської міської ради Львівської області.
   31.05.2021р.

Трудовий колектив: М. П. Федишин,Г. З. Корда, С. Й. Балацька, Л. В. Назаренко, Ж. Й. Медвідь,, Н. Д. Сабадашка, М. М. Стегній, Н. Р. Голубцова, У. І. Москалюк, А. М. Пастух, О. Я. Кусьнеш, Л. П. Карпінська, О. Б. Бецько, Я. В. Ярицький, А. А. Серафин, І. Р. Литвин, Г. Д. Воліцька, Т. М. Іськів, О. Є Марущак, Й. Р. Яценко, В. М. Цюра, Л. В. Бліхарська, З. М. Складан, М. М. Дудич, Г. Г. Філонова, Н. М. Цибульська, Н. П. Процак, У. А. Горбачевська, І. М. Єрмолаєва, І. Й. Вишневська, О. Б. Харун, М. І. Зарудний.

Батьки учнів: Р. В. Горбіль, В. М. Горбіль, О. І. Івасюк, А. М. Бейщак, С. Г. Фарина, О. І. Щербакова, Г. Я. Тустановська, Т. Верес, А. Струганик, О. М. Петрик, Г М. Ліва, О. Н. Горак, Т. В. Петрик, І. В. Панівода, Н. М. Ганусин, С. М. Лялюк, Д. В. Лялюк, Г. М. Івашків, Р. Я. Мартюшева, Н. В. Проць, Г. А. Ольшанецька, Л. М. Лизак, Д. Я. Котула, Н. П. Мотичак, Л. С. Ониськів, Р. Д. Ониськів, Марія Антонюк, М. З. Цибульський, Г. Л. Слобода, Н. М. Чаплак,  Х. А. Гацюк, Г. М. Безушко, А. Р. Безушко, Н. Б. Лесюк, М. Я. Макулова, Н. І. Швець, Г. Р. Швець.  

Схожі повідомлення

“Нафтогаз Тепло”: відключення тепла – серія 3

admin2

Команда АФ “Розділля” (2011 р.н. і молодші) – володар “Кубка Буковеля”!

admin3

Привітання з Великоднем!

admin3

28-ма спартакіада СІ “Промінь життя” – до 30-ї річниці Незалежності України

admin2

Новороздільська ТЕЦ підвищує продуктивність роботи котлів опалення

admin2

Центральна площа: працівники філії «Новороздільські електричні мережі» ТОВ «Нафтогаз Тепло» демонтують старі електроопори і встановлюють нові

admin3

Залишити коментар