16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Новорозділець Євген РОЗЛУЦЬКИЙ в суботу, 27 квітня, проведе у Львові бій з Андрієм КАРТИШОВИМ з міста Дніпра

Про черговий бій талановитого земляка на професійному ринзі, якого, нагадаємо системно впродовж крайніх років вів і веде до вершин боксерської науки талановитий тренер Новороздільської ДЮСШ Тарас КУРЛЯК, йдеться у повідомленні на сторінці K.O. Promotions м. Львів у Facebook:

Представляємо боксерів:

Євген Розлуцький – боксер зі Львівської області, який в своїй кар’єрі провів понад 100 успішних поєдинків, деякі з яких залишили незабутні враження на українських та міжнародних турнірах.

Андрій Картишов – майстер спорту України з боксу, з міста Дніпра, який відзначився у чемпіонаті України серед молоді та здобув заслужені перемоги на ринзі.

Приходьте підтримати свого улюбленого боксера вже 27 квітня о 16.00 у новому ультрасучасному клубі @vovkulaky_lviv .

Схожі повідомлення

Поліцейські встановили особу водія, який скоїв наїзд на неповнолітню дівчинку у с. Завадів поблизу Львова та втік з місця подіїї

admin3

Юний львівський піаніст- віртуоз з новороздільським корінням Олександр Костишин – лауреат обласної премії «Талановита Львівщина 2023»!

admin3

Вогнеборці тричі виїжджали на ліквідацію займань автомобілів: в с. Солонку Львівського району, в сел. Гніздичів та в м. Стрий

admin3

Площу регіонального ландшафтного парку «Стільське Горбогір’я» збільшили на понад 40 гектарів

admin3

На Львівщині затримали чоловіка, який організував власний канал нелегальної міграції

admin3

Чотири рази «журналіст» ігнорував повістки…

admin3