16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Головне із сесії Новороздільської міської ради

29 лютого відбулася чергова сесія Новороздільської міської ради. Докладніне – у коментарі міського голови Ярини ЯЦЕНКО:

Відбулася важлива сесія міської ради. На жаль, розпочали її із звільнення сарости Станківецького старостинського округу Наталії Зінченко. Таке рішення прийнято за її заявою через стан здоров’я. Дякую Наталі Іванівній за роботу, вашими зусиллями в окрузі зроблено багато хороших речей.

Серед головного:

2 мільйони 470 тисяч гривень виділено для потреб військових (дрони, рації, прожектори для ППО та інші цікаві штучки для наших воїнів)

10 мільйонів 500тисяч гривень для забезпечення виплати заробітної плати освітянам та працівникам культури. Ці кошти включають заробітну плату, а також, що дуже важливо, виплату допомоги на оздоровлення технічному персоналу. Розуміємо, що зарплати технічних працівників дуже малі, тому вилата допомоги на оздоровлення, хоч і не обов’язкова за законом, але дуже важлива для працівників.

1 мільйон для збільшення програми підтримки Новороздільської лікарні. Це дость можливість повноцінно продовжувати працювати пологовому відділенню. Тож, майбутні мамочки, наш пологовий до ваших послуг!

Створюємо відділ у справах Захисників і Захисниць України в Центрі соціального обслуговування (так тепер називатиметься терцентр).

Затвердили програму з впровадження STEM – oсвіти в ліцеї ім.В.Труша. Разом з ПРООН там буде обладнано найсучаснішим обладнанням кабінет хімії, бо одне читати про хімічні реакції з книжки, а зовсім навчатися, проводячи досліди на практиці.

Затвердили програму щодо індустріального парку. Нагадую, раніше обрали керуючу компанію. Тепер працюємо з тим щоб наповнити індустріальний парк життям.

Прийняли ряд рішень щодо кладовищ. Продовжуємо роботу з документацією на нове кладовище в селищі Розділ, працюємо над розширенням меж Малехівського кладовища, починаємо виготовляти документацію на кладовища в Станківцях, Підгірцях та Долішньому.

Прийняли ряд змін щодо допомоги на поховання. Виплата для родини померлого звільненого з військової служби військовослужбовця становитиме 20 тис.грн. Збільшено вдвічі розмір допомоги на поховання непрацюючих громадян, тепер він становитиме 2 прожиткових мінімуми.

Затвердили документацію на землю для ОСББ “Наш дім, Стуса 8”. Це перший багатоквартирний будинок який отримав відведену землю в користування. Запрошую голів інших ОСББ оформляти землю для своїх будинків.

Затвердили ряд інших земельних питань.

ВАЖЛИВО! Розпочинається інвентаризація земель Сірки. Власникам будівель на цій території необхідно якнайшвидше звернутися в відділ землевпорядкуввння (102 каб.міської ради) для уточнення площі та конфігурації необхідних для їх обслуговування земель та заїздів. В іншому випадку геокадастр формуватиме земельні ділянки без врахування ваших інтересів.

Окремим блоком питань старости звітували про свою роботу у 2023 році.А на фото – зустрічі з нашими хлопцями, які дякують містові і кожному хто допомагає за підтримку і надихають працювати далі.

Схожі повідомлення

Пора прибрати хащі побіля і на території міського басейну. Бо душа болить споглядати на цей бардак

admin3

До Дня міста: Новий Розділ спортивний “рулить”…

admin3

Дороги у Берездівцях – робота кипить

admin2

Карітас запрошує новороздільців на Благодійний Ярмарок

admin2

COVID-19: статистика мінлива, як весняна погода

admin3

З Днем народження, рідне місто Новий Розділ!

admin3

Залишити коментар